Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Στελέχωση εθνικών ομάδων U21 και U26
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108639
ΠΡΟΚΡ.ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤ.ΖΕΥΓΩΝ 1-6 1-9 3η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 8: ΠΛΙΓΚΟΣ - ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
6
11
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
4
-1
Β
3
-50
50%
1
6
12
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
4
+1
Α
J
-450
0%
2
2
5
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
3
Β
Q
-140
30%
2
2
6
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
4
Α
J
620
80%
3
5
13
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
6ΧΑ
Α
J
-1440
20%
3
5
14
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
7
*-4
Α
A
800
90%
4
2
9
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
6
Δ
2
-1370
20%
4
2
10
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
3ΧΑ-4
Α
T
400
100%
5
6
19
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
4
Β
K
-420
90%
5
6
20
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
Pass
-
-
50%
6
4
17
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
4
+1
Ν
K
450
90%
6
4
18
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
4
+1
Ν
4
650
20%
8
1
15
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3ΧΑ+2
Α
6
460
50%
8
1
16
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2
-1
Α
A
-100
80%
9
3
21
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
4
Δ
6
420
40%
9
3
22
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
4
Δ
A
620
80%
10
3
23
08354
Μακεστας
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
2
+1
Δ
4
-140
100%
10
3
24
08354
Μακεστας
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
2
Α
4
-110
50%
11
4
3
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
5
+1
Δ
A
680
20%
11
4
4
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
+1
Α
9
650
70%
12
5
7
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
3
+1
Α
9
170
80%
12
5
8
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
1ΧΑ+2
Α
A
150
100%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά