Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Στελέχωση εθνικών ομάδων U21 και U26
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108639
ΠΡΟΚΡ.ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤ.ΖΕΥΓΩΝ 1-6 1-9 3η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 7: ΧΑΛΙΚΙΑΣ - ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΤΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
2
3
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
6
*-4
Β
A
800
40%
1
2
4
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
4
-1
Α
6
-100
20%
2
5
11
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
4
+1
Β
4
450
100%
2
5
12
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
4
Α
A
-420
20%
3
2
7
08354
Μακεστας
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3
-3
Ν
A
-300
0%
3
2
8
08354
Μακεστας
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
Pass
-
-
Pass
70%
4
6
17
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
4
Ν
3
-420
60%
4
6
18
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
3ΧΑ+3
Β
3
-690
0%
5
4
15
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
3ΧΑ+3
Δ
4
-490
0%
5
4
16
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
4
-2
Ν
A
-100
0%
7
1
13
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
6ΧΑ-1
Α
4
-100
0%
7
1
14
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
7
*-4
Α
K
-800
10%
8
3
19
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
4
Β
7
-420
90%
8
3
20
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
4
*-2
Ν
3
500
100%
9
3
21
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
4
Δ
6
-420
60%
9
3
22
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
4
Δ
A
-620
20%
10
4
1
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
4
Α
8
420
100%
10
4
2
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
3
+1
Α
A
130
80%
11
5
5
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
2
+1
Ν
4
-140
30%
11
5
6
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
4
Α
2
620
80%
12
6
9
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
5
+1
Α
K
-620
80%
12
6
10
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3ΧΑ-2
Α
3
200
50%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά