Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Στελέχωση εθνικών ομάδων U21 και U26
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108639
ΠΡΟΚΡ.ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤ.ΖΕΥΓΩΝ 1-6 1-9 3η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 4: ΜΕΛΕΟΥΝΗ - ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
6
11
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
4
-1
Β
3
50
50%
1
6
12
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
4
+1
Α
J
450
100%
2
4
9
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
5
+1
Δ
3
-620
80%
2
4
10
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
3ΧΑ-2
Α
3
200
50%
4
1
7
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2ΧΑ
Α
Q
120
40%
4
1
8
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2ΧΑ-2
Ν
T
100
80%
5
3
13
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
6ΧΑ
Α
9
1440
80%
5
3
14
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
5
+1
Β
A
-480
60%
6
3
15
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
3ΧΑ+2
Α
2
-460
50%
6
3
16
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
2
+2
Ν
A
130
70%
7
4
19
08354
Μακεστας
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
+2
Β
J
-480
0%
7
4
20
08354
Μακεστας
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
Pass
-
-
50%
8
5
23
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
2
+2
Α
5
170
40%
8
5
24
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
3
Α
9
140
90%
9
6
3
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
6
Δ
A
-1430
20%
9
6
4
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
4
+1
Δ
8
-650
30%
10
2
21
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
4
+2
Δ
6
480
100%
10
2
22
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
4
-3
Δ
A
-300
0%
11
5
5
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
2
+1
Ν
4
140
70%
11
5
6
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
4
Α
2
-620
20%
12
2
1
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
4
-1
Α
A
50
30%
12
2
2
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
3
Δ
A
-110
50%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά