Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Στελέχωση εθνικών ομάδων U21 και U26
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108639
ΠΡΟΚΡ.ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤ.ΖΕΥΓΩΝ 1-6 1-9 3η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 3: ΣΙΜΑΤΗ - ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
4
7
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
2
Β
4
90
100%
1
4
8
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
Pass
-
-
Pass
70%
3
1
5
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3
Β
K
-140
30%
3
1
6
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
Α
2
620
80%
4
3
11
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
5
*
Α
A
550
100%
4
3
12
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
4
-1
Δ
5
-50
20%
5
3
13
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
6ΧΑ
Α
9
-1440
20%
5
3
14
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
5
+1
Β
A
480
40%
6
4
17
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
4
+1
Ν
K
-450
10%
6
4
18
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
4
+1
Ν
4
-650
80%
7
5
21
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
4
+1
Δ
6
450
80%
7
5
22
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
4
-1
Δ
Q
-100
20%
8
6
1
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
6
-1
Α
A
50
30%
8
6
2
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
3ΧΑ-1
Δ
T
50
90%
9
2
19
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
+1
Β
7
-450
40%
9
2
20
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
Pass
-
-
50%
10
5
3
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
5
Δ
A
-650
100%
10
5
4
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
4
+1
Δ
A
-650
30%
11
2
23
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
4
+1
Α
5
-650
0%
11
2
24
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
2
+1
Α
J
-140
10%
12
6
9
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
5
+1
Α
K
620
20%
12
6
10
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
3ΧΑ-2
Α
3
-200
50%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά