Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Στελέχωση εθνικών ομάδων U21 και U26
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108639
ΠΡΟΚΡ.ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤ.ΖΕΥΓΩΝ 1-6 1-9 3η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 2: ΣΤΑΥΡΗ - ΜΠΟΝΙΑΤΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
2
1
3
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
6
Δ
A
1430
80%
2
1
4
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
5
Α
T
650
70%
3
3
9
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
6
Δ
7
1370
80%
3
3
10
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
3ΧΑ
Δ
T
600
80%
4
3
11
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
5
*
Α
A
-550
0%
4
3
12
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
4
-1
Δ
5
50
80%
5
4
15
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
3ΧΑ+3
Δ
4
490
100%
5
4
16
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
4
-2
Ν
A
100
100%
6
5
19
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
4
+1
Β
6
-450
40%
6
5
20
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
Pass
-
-
50%
7
6
23
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
2
+3
Α
A
-200
20%
7
6
24
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
2
-1
Α
3
50
100%
8
2
17
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
3ΧΑ
Β
2
-400
100%
8
2
18
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
4
+2
Ν
A
-680
30%
9
5
1
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
6
*-2
Α
A
300
100%
9
5
2
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
3ΧΑ
Δ
T
-400
0%
10
2
21
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
4
+2
Δ
6
-480
0%
10
2
22
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
4
-3
Δ
A
300
100%
11
6
7
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
1ΧΑ+2
Α
4
150
60%
11
6
8
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
Pass
-
-
30%
12
4
5
08354
Μακεστας
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3
-1
Ν
Q
-100
10%
12
4
6
08354
Μακεστας
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3
+1
Α
2
-170
60%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά