Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108639
ΠΡΟΚΡ.ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤ.ΖΕΥΓΩΝ 1-6 1-9 3η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 12: ΠΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ - ΧΗΤΑ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
3
5
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
3
Ν
T
-140
30%
1
3
6
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
4
-2
Α
2
-200
20%
2
3
7
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
2
Δ
J
-110
80%
2
3
8
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
Pass
-
-
Pass
70%
3
4
11
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
3
+1
Β
3
-170
20%
3
4
12
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
3ΧΑ-1
Α
5
-50
20%
4
5
15
08354
Μακεστας
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3ΧΑ+2
Δ
4
460
50%
4
5
16
08354
Μακεστας
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
2
+1
Ν
A
-110
60%
5
6
19
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
4
Β
K
420
10%
5
6
20
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
Pass
-
-
Pass
50%
6
2
13
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
3ΧΑ+2
Α
3
660
30%
6
2
14
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
4
+1
Β
A
-450
100%
7
5
21
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
4
+1
Δ
6
-450
20%
7
5
22
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
4
-1
Δ
Q
100
80%
8
2
17
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
3ΧΑ
Β
2
400
0%
8
2
18
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
4
+2
Ν
A
680
70%
9
6
3
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
6
Δ
A
1430
80%
9
6
4
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
4
+1
Δ
8
650
70%
10
4
1
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
4
Α
8
-420
0%
10
4
2
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
3
+1
Α
A
-130
20%
12
1
23
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3
+1
Α
5
170
40%
12
1
24
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2
Α
9
110
50%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά