Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Στελέχωση εθνικών ομάδων U21 και U26
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108639
ΠΡΟΚΡ.ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤ.ΖΕΥΓΩΝ 1-6 1-9 3η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 11: ΖΑΦΕΙΡΗΣ - ΦΥΣΙΚΑ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
3
5
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
3
Ν
T
140
70%
1
3
6
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
4
-2
Α
2
200
80%
2
4
9
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
5
+1
Δ
3
620
20%
2
4
10
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
3ΧΑ-2
Α
3
-200
50%
3
5
13
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
6ΧΑ
Α
J
1440
80%
3
5
14
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
7
*-4
Α
A
-800
10%
4
6
17
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
4
Ν
3
420
40%
4
6
18
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
3ΧΑ+3
Β
3
690
100%
5
2
11
08354
Μακεστας
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
5
Α
A
400
80%
5
2
12
08354
Μακεστας
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
-1
Δ
5
-50
20%
6
5
19
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
4
+1
Β
6
450
60%
6
5
20
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
Pass
-
-
Pass
50%
7
2
15
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
3ΧΑ+2
Δ
4
-460
50%
7
2
16
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
2ΧΑ+1
Β
3
150
100%
8
6
1
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
6
-1
Α
A
-50
70%
8
6
2
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3ΧΑ-1
Δ
T
-50
10%
9
4
23
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
3
+1
Δ
9
-170
60%
9
4
24
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
1ΧΑ-2
Ν
J
-100
80%
11
1
21
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
-1
Δ
8
-50
0%
11
1
22
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
Α
9
620
80%
12
3
3
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
6
Δ
A
1430
80%
12
3
4
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
5
-2
Α
J
-200
0%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά