Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Στελέχωση εθνικών ομάδων U21 και U26
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108639
ΠΡΟΚΡ.ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤ.ΖΕΥΓΩΝ 1-6 1-9 3η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 1: ΣΑΝΣΟΓΛΟΥ - ΠΑΤΑΒΟΥΚΑΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
1
1
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
6
-2
Α
A
-100
40%
1
1
2
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3ΧΑ-1
Δ
T
-50
10%
2
3
7
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
2
Δ
J
110
20%
2
3
8
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
Pass
-
-
30%
3
3
9
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
6
Δ
7
-1370
20%
3
3
10
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
3ΧΑ
Δ
T
-600
20%
4
4
13
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
3ΧΑ+2
Α
J
660
30%
4
4
14
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
4
+2
Β
3
-480
60%
5
5
17
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
4
Ν
K
-420
60%
5
5
18
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
4
+1
Ν
6
-650
80%
6
6
21
08354
Μακεστας
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
Δ
3
-420
60%
6
6
22
08354
Μακεστας
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
Δ
Q
-620
20%
7
2
15
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
3ΧΑ+2
Δ
4
460
50%
7
2
16
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
2ΧΑ+1
Β
3
-150
0%
8
5
23
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
2
+2
Α
5
-170
60%
8
5
24
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
3
Α
9
-140
10%
9
2
19
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
4
+1
Β
7
450
60%
9
2
20
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
Pass
-
-
Pass
50%
10
6
5
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
4
-1
Β
6
100
90%
10
6
6
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
5
-3
Α
2
-300
0%
11
4
3
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
5
+1
Δ
A
-680
80%
11
4
4
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
4
+1
Α
9
-650
30%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά