Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108583
ΠΡΟΚΡ.ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤ.ΖΕΥΓΩΝ 1-6 1-9 2η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 9: ΜΑΚΕΣΤΑΣ - ΜΑΤΘΑΙΟΥ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
5
9
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
2
-2
Ν
8
100
100%
1
5
10
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
3
-1
Β
4
100
90%
2
6
13
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
3ΧΑ+1
Δ
9
-630
10%
2
6
14
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
4
+3
Ν
J
510
50%
3
2
7
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
3
+2
Δ
A
150
90%
3
2
8
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
3ΧΑ-2
Δ
2
-100
10%
4
5
15
06484
Παλογιαννιδης
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
1ΧΑ+2
Δ
3
150
80%
4
5
16
06484
Παλογιαννιδης
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
4
Β
Q
-420
50%
5
2
11
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
5
Ν
T
450
70%
5
2
12
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
4
+1
Δ
5
-450
50%
6
6
21
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
1
+2
Α
2
110
40%
6
6
22
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
1
+1
Α
9
90
60%
7
4
19
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
4
Α
K
-620
30%
7
4
20
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
3
Ν
Q
140
50%
9
1
17
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2
+2
Δ
Q
170
50%
9
1
18
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
-2
Β
9
200
90%
10
3
23
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
3
-4
Α
4
-400
20%
10
3
24
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
4
+1
Ν
3
-450
50%
11
3
1
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
4
+2
Δ
9
-480
40%
11
3
2
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
6
-1
Α
9
50
100%
12
4
5
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
5
*-1
Α
K
-100
30%
12
4
6
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
5
+1
Ν
8
-480
30%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά