Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108583
ΠΡΟΚΡ.ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤ.ΖΕΥΓΩΝ 1-6 1-9 2η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 5: ΠΛΙΓΚΟΣ - ΒΟΛΤΑΤΖΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
2
3
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
1ΧΑ
Α
3
-90
60%
1
2
4
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
3ΧΑ+1
Α
7
-630
20%
2
6
13
08354
Μακεστας
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3ΧΑ+1
Δ
9
630
90%
2
6
14
08354
Μακεστας
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
+3
Ν
J
-510
50%
3
4
11
06484
Παλογιαννιδης
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
5
+1
Β
6
420
30%
3
4
12
06484
Παλογιαννιδης
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
3
*-3
Β
8
-800
0%
5
1
9
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
1ΧΑ+2
Β
6
-150
10%
5
1
10
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3
+2
Β
A
-200
60%
6
3
15
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
1ΧΑ
Α
8
90
20%
6
3
16
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
4
Β
A
-420
50%
7
3
17
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
3
+1
Α
A
-170
50%
7
3
18
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
2
Β
2
110
90%
8
4
21
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
3
-1
Β
9
100
20%
8
4
22
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
3ΧΑ-2
Α
3
-200
10%
9
5
1
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
4
+1
Α
A
450
40%
9
5
2
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
4
*-1
Ν
Q
200
40%
10
6
5
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
*
Β
K
790
100%
10
6
6
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
+1
Β
J
450
40%
11
2
23
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3
-3
Α
3
-300
40%
11
2
24
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
4
+1
Ν
3
-450
50%
12
5
7
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
3
+1
Α
A
-130
50%
12
5
8
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
3ΧΑ-1
Α
2
50
50%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά