Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108583
ΠΡΟΚΡ.ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤ.ΖΕΥΓΩΝ 1-6 1-9 2η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 11: ΖΑΦΕΙΡΗΣ - ΦΥΣΙΚΑ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
3
5
06484
Παλογιαννιδης
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
5
*-1
Α
Q
100
70%
1
3
6
06484
Παλογιαννιδης
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
5
+1
Ν
2
480
70%
2
4
9
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
1ΧΑ+1
Β
K
-120
70%
2
4
10
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
4
Ν
5
-620
20%
3
5
13
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
3ΧΑ+1
Α
A
630
90%
3
5
14
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
6ΧΑ+1
Ν
T
-1020
0%
4
6
17
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
4
-1
Δ
A
50
80%
4
6
18
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
3
-1
Β
2
-100
50%
5
2
11
08354
Μακεστας
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
5
Ν
T
-450
30%
5
2
12
08354
Μακεστας
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
+1
Δ
5
450
50%
6
5
19
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
4
Α
8
-620
30%
6
5
20
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
2
+2
Β
7
170
80%
7
2
15
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
2
-2
Α
2
100
100%
7
2
16
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
+1
Β
2
450
90%
8
6
1
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3ΧΑ+3
Α
6
490
80%
8
6
2
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3ΧΑ+1
Α
5
430
70%
9
4
23
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
5
Β
6
600
100%
9
4
24
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
4
+1
Ν
3
450
50%
11
1
21
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2
*
Β
K
-670
0%
11
1
22
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3ΧΑ
Α
3
600
80%
12
3
3
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
2ΧΑ-4
Ν
8
200
100%
12
3
4
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
5
Δ
A
600
50%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά