Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108582
ΠΡΟΚΡ.52ου ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤ.ΖΕΥΓΩΝ 1-6 & 19 1η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 9: ΜΑΚΕΣΤΑΣ - ΜΑΤΘΑΙΟΥ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
5
9
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
4
-3
Β
6
150
100%
1
5
10
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
2ΧΑ+1
Δ
7
150
100%
2
6
13
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
2
Δ
3
-90
30%
2
6
14
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
4
+1
Α
K
-450
40%
3
2
7
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
3ΧΑ+1
Β
6
-630
50%
3
2
8
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
3
-1
Α
2
-50
20%
4
5
15
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
4
Α
A
130
80%
4
5
16
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
4
*-1
Ν
A
-100
90%
5
2
11
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
3ΧΑ-2
Ν
Q
-100
0%
5
2
12
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
5
*-3
Α
3
500
30%
6
6
21
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
5
Β
8
-600
50%
6
6
22
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
3
Δ
A
140
100%
7
4
19
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
2ΧΑ
Δ
4
-120
40%
7
4
20
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
2
Δ
Q
-110
20%
9
1
17
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
+1
Β
T
-450
70%
9
1
18
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
1
-1
Ν
6
100
60%
10
3
23
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
2
-1
Ν
5
100
60%
10
3
24
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
4
Α
7
420
60%
11
3
1
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
5
+1
Α
K
-480
40%
11
3
2
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
4
+2
Δ
8
-480
40%
12
4
5
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
4
-2
Α
A
-100
40%
12
4
6
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
5
-1
Ν
A
50
90%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά