Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108582
ΠΡΟΚΡ.52ου ΠΑΝΕΛ.ΠΡΩΤ.ΖΕΥΓΩΝ 1-6 & 19 1η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 10: ΦΩΚΙΑΛΗ - SOKOL
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
4
7
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3ΧΑ+2
Ν
J
-660
10%
1
4
8
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3
-1
Α
9
-50
20%
2
5
11
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
3ΧΑ
Ν
2
-400
40%
2
5
12
09901
Χαλικιας
Αρχαγγελιτης
09904
Αρχαγγελιτης
4
-3
Δ
A
-150
100%
3
6
15
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
3
-1
Β
8
-100
60%
3
6
16
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
4
-2
Ν
A
-100
90%
4
2
9
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
3ΧΑ+2
Ν
T
-460
0%
4
2
10
10293
Πλιγκος
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
1ΧΑ+1
Β
2
-120
20%
5
5
17
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
+1
Β
T
450
30%
5
5
18
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
3ΧΑ-3
Ν
A
-300
0%
6
2
13
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
2
-1
Ν
6
-100
0%
6
2
14
06484
Παλογιαννιδης
Χητα
08741
Χητα
3
+3
Α
K
-230
100%
7
6
23
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
3
Β
J
-110
40%
7
6
24
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
3
+1
Δ
A
170
20%
8
4
21
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
3
+1
Β
Q
130
0%
8
4
22
09267
Πλιγκος
Βολτατζης
09270
Βολτατζης
4
-1
Δ
A
100
70%
10
1
19
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2
-1
Α
6
-100
20%
10
1
20
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3
Ν
K
-140
0%
11
3
1
08354
Μακεστας
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
5
+1
Α
K
480
60%
11
3
2
08354
Μακεστας
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
+2
Δ
8
480
60%
12
3
3
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
3ΧΑ+2
Α
4
-660
30%
12
3
4
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
4
Α
5
-620
0%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά