Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108269
Ζεύγη Τετάρτης Open D5 Ταυτόχρονο
Κάρτα ζεύγους 24: ΣΤΕΦΑΝΗΣ - ΦΑΦΟΥΤΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
4
10
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
3
+1
Δ
T
170
58%
1
4
11
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
2
*-1
Δ
Q
-100
75%
1
4
12
01945
Καρακατσανης
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
4
+1
Β
K
-650
1%
2
5
16
01750
Σιματης
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
1ΧΑ
Β
6
-90
99%
2
5
17
01750
Σιματης
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
5
+1
Α
J
420
17%
2
5
18
01750
Σιματης
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
-2
Α
2
-100
1%
3
6
22
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
3ΧΑ-1
Β
T
50
71%
3
6
23
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
4
-2
Ν
9
200
93%
3
6
24
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
-
-
-
50%
50%
4
7
28
09906
Μελεουνη
Gutan
12250
Gutan
3ΧΑ
Δ
3
400
42%
4
7
29
09906
Μελεουνη
Gutan
12250
Gutan
4
+1
Δ
A
650
58%
4
7
30
09906
Μελεουνη
Gutan
12250
Gutan
6ΧΑ-2
Β
T
100
66%
5
8
4
02257
Καππακας
Ανασταχας
09066
Ανασταχας
4
Δ
4
620
75%
5
8
5
02257
Καππακας
Ανασταχας
09066
Ανασταχας
2
Α
Q
110
75%
5
8
6
02257
Καππακας
Ανασταχας
09066
Ανασταχας
3ΧΑ-2
Δ
2
-200
1%
7
1
19
08737
Ματθαιου
Μακεστας
08354
Μακεστας
1ΧΑ+1
Β
2
-120
66%
7
1
20
08737
Ματθαιου
Μακεστας
08354
Μακεστας
3
-2
Δ
2
-200
26%
7
1
21
08737
Ματθαιου
Μακεστας
08354
Μακεστας
2
-3
Β
Q
300
99%
8
2
25
06967
Καζας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
3ΧΑ+1
Δ
J
-630
21%
8
2
26
06967
Καζας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
2
+3
Β
9
150
14%
8
2
27
06967
Καζας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
5
*-2
Δ
K
300
100%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά