Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108253
Ζεύγη Τρίτης 1-9 D3 (18013)
Κάρτα ζεύγους 3: ΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΓΡΗΓΟΡΑΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
3
7
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
2
Β
A
90
20%
1
3
8
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
2
-2
Β
K
-100
40%
1
3
9
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
4
-3
Δ
K
300
60%
2
3
10
12249
Oganesyants
Μπακη
12482
Μπακη
3
Ν
A
110
100%
2
3
11
12249
Oganesyants
Μπακη
12482
Μπακη
5
-1
Ν
A
-50
30%
2
3
12
12249
Oganesyants
Μπακη
12482
Μπακη
1ΧΑ-3
Α
T
150
74%
3
3
13
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
3ΧΑ-2
Δ
2
200
100%
3
3
14
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
6
Α
J
-980
20%
3
3
15
10993
Ζαφειρης
Φυσικα
06488
Φυσικα
2
-2
Α
Q
100
50%
4
3
16
Παπουρδανος
Σπαρταλης
Σπαρταλης
3
*
Δ
K
-730
0%
4
3
17
Παπουρδανος
Σπαρταλης
Σπαρταλης
1ΧΑ+2
Β
6
150
100%
4
3
18
Παπουρδανος
Σπαρταλης
Σπαρταλης
2
Ν
8
110
60%
5
3
19
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
4
-1
Ν
J
-50
90%
5
3
20
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
1ΧΑ-1
Δ
Q
100
50%
5
3
21
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
1
Α
4
-80
60%
6
3
1
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
3ΧΑ
Δ
2
-400
30%
6
3
2
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
1ΧΑ
Α
2
-90
80%
6
3
3
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
2
+2
Α
K
-130
80%
7
3
4
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
3ΧΑ
Δ
J
600
100%
7
3
5
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
3ΧΑ+1
Ν
8
-630
30%
7
3
6
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
3
Δ
T
110
90%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά