Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108253
Ζεύγη Τρίτης 1-9 D3 (18013)
Κάρτα ζεύγους 26: GUTAN - ΛΕΝΤΖΑ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
6
16
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
Ν
A
-420
20%
1
6
17
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2
Α
J
90
100%
1
6
18
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
Pass
-
-
90%
3
1
7
10604
Σανσογλου
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
1
Δ
Q
80
100%
3
1
8
10604
Σανσογλου
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
4
-3
Ν
A
150
100%
3
1
9
10604
Σανσογλου
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
4
Β
A
-420
10%
4
2
13
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
3ΧΑ
Δ
6
600
20%
4
2
14
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
4
+1
Α
2
450
20%
4
2
15
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
2
Β
4
-90
80%
5
3
19
08737
Ματθαιου
Γρηγορας
06472
Γρηγορας
4
-1
Ν
J
50
10%
5
3
20
08737
Ματθαιου
Γρηγορας
06472
Γρηγορας
1ΧΑ-1
Δ
Q
-100
50%
5
3
21
08737
Ματθαιου
Γρηγορας
06472
Γρηγορας
1
Α
4
80
40%
6
4
4
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
3ΧΑ-1
Δ
2
-100
40%
6
4
5
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
4
Β
Q
-620
60%
6
4
6
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
4
-1
Δ
A
-100
50%
7
5
10
06484
Παλογιαννιδης
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
3ΧΑ-3
Ν
7
-300
20%
7
5
11
06484
Παλογιαννιδης
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
4
Ν
A
420
60%
7
5
12
06484
Παλογιαννιδης
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
4
*-1
Β
A
-200
14%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά