Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108253
Ζεύγη Τρίτης 1-9 D3 (18013)
Κάρτα ζεύγους 25: ΜΕΛΕΟΥΝΗ - ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
5
13
06484
Παλογιαννιδης
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
3ΧΑ+4
Δ
3
720
60%
1
5
14
06484
Παλογιαννιδης
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
5
Δ
3
450
20%
1
5
15
06484
Παλογιαννιδης
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
2ΧΑ-2
Α
2
-100
50%
2
6
19
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
5
*
Α
J
750
100%
2
6
20
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3
-1
Α
J
-100
50%
2
6
21
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3
Ν
7
-110
20%
4
1
10
10604
Σανσογλου
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
3ΧΑ-2
Ν
7
200
50%
4
1
11
10604
Σανσογλου
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
4
+1
Ν
A
-450
20%
4
1
12
10604
Σανσογλου
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
4
-2
Β
7
200
86%
5
2
16
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
4
-1
Ν
A
50
50%
5
2
17
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
1ΧΑ+1
Β
6
-120
30%
5
2
18
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
4
Ν
J
-620
0%
6
3
1
08737
Ματθαιου
Γρηγορας
06472
Γρηγορας
3ΧΑ
Δ
2
400
70%
6
3
2
08737
Ματθαιου
Γρηγορας
06472
Γρηγορας
1ΧΑ
Α
2
90
20%
6
3
3
08737
Ματθαιου
Γρηγορας
06472
Γρηγορας
2
+2
Α
K
130
20%
7
4
7
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
2ΧΑ
Β
9
120
60%
7
4
8
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
4
-2
Ν
4
-100
40%
7
4
9
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
4
-1
Β
A
-50
20%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά