Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108253
Ζεύγη Τρίτης 1-9 D3 (18013)
Κάρτα ζεύγους 22: OGANESYANTS - ΜΠΑΚΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
2
4
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
1ΧΑ
Δ
3
90
60%
1
2
5
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
4
+1
Β
A
-650
0%
1
2
6
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
3
-2
Δ
K
-200
10%
2
3
10
08737
Ματθαιου
Γρηγορας
06472
Γρηγορας
3
Ν
A
-110
0%
2
3
11
08737
Ματθαιου
Γρηγορας
06472
Γρηγορας
5
-1
Ν
A
50
70%
2
3
12
08737
Ματθαιου
Γρηγορας
06472
Γρηγορας
1ΧΑ-3
Α
T
-150
26%
3
4
16
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
5
*-2
Δ
A
-500
0%
3
4
17
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
3
-1
Δ
A
-50
80%
3
4
18
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
3
+2
Ν
A
-200
20%
4
5
1
06484
Παλογιαννιδης
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
1
+1
Α
K
110
20%
4
5
2
06484
Παλογιαννιδης
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
1
+2
Α
9
140
60%
4
5
3
06484
Παλογιαννιδης
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
3
*-3
Ν
A
500
80%
5
6
7
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2
-2
Δ
Q
-200
20%
5
6
8
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3
-1
Ν
A
50
10%
5
6
9
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3
+1
Β
A
-170
60%
7
1
19
10604
Σανσογλου
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
4
-1
Ν
J
-50
90%
7
1
20
10604
Σανσογλου
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
4
*-4
Α
2
1100
100%
7
1
21
10604
Σανσογλου
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
1ΧΑ-5
Ν
J
-500
0%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά