Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
108203
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ 2η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 22: SOKOL - ΦΩΚΙΑΛΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
2
4
02882
Κολιαη
Κολιαης
02883
Κολιαης
2
Ν
-
-110
7%
1
2
5
02882
Κολιαη
Κολιαης
02883
Κολιαης
5
+1
Ν
-
-620
100%
1
2
6
02882
Κολιαη
Κολιαης
02883
Κολιαης
1ΧΑ+1
Β
-
-120
36%
2
3
10
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
Ν
-
-620
29%
2
3
11
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
+2
Ν
-
-480
50%
2
3
12
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
1ΧΑ-1
Δ
-
-50
29%
3
4
16
00292
Δανελλακης
Γιαλλουσης
04551
Γιαλλουσης
3
+1
Β
-
-170
0%
3
4
17
00292
Δανελλακης
Γιαλλουσης
04551
Γιαλλουσης
3ΧΑ+2
Β
-
-460
50%
3
4
18
00292
Δανελλακης
Γιαλλουσης
04551
Γιαλλουσης
3
-2
Α
-
-100
29%
4
5
22
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
2
+2
Ν
-
-130
57%
4
5
23
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
3
Ν
-
-110
29%
4
5
24
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
4
+1
Β
-
-450
14%
5
6
28
04912
Καταξενος
Παυλους
06968
Παυλους
3ΧΑ
Α
-
400
43%
5
6
29
04912
Καταξενος
Παυλους
06968
Παυλους
4
-1
Α
-
-100
7%
5
6
30
04912
Καταξενος
Παυλους
06968
Παυλους
4
Α
-
420
71%
6
8
7
09267
Πλιγκος
Σιματης
01750
Σιματης
1
+1
Ν
-
-110
100%
6
8
8
09267
Πλιγκος
Σιματης
01750
Σιματης
2
+3
Δ
-
150
57%
6
8
9
09267
Πλιγκος
Σιματης
01750
Σιματης
4
-1
Β
-
50
79%
7
9
13
03669
Μπονης
Πεζανακης
05639
Πεζανακης
2
-1
Α
-
-100
43%
7
9
14
03669
Μπονης
Πεζανακης
05639
Πεζανακης
5
*+1
Δ
-
650
79%
7
9
15
03669
Μπονης
Πεζανακης
05639
Πεζανακης
6
-4
Δ
-
-200
0%
8
10
19
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
2
+1
Ν
-
110
14%
8
10
20
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
5
-3
Ν
-
-300
0%
8
10
21
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
2ΧΑ-1
Β
-
-100
36%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά