Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
107929
Ζεύγη Τρίτης D3 18008
Κάρτα ζεύγους 1: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΜΕΛΕΟΥΝΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
1
1
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3
+1
Ν
4
-170
0%
1
1
2
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2ΧΑ
Α
9
120
100%
1
1
3
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3
+1
Α
Q
170
10%
2
5
16
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
3
-1
Α
J
100
50%
2
5
17
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
2ΧΑ-1
Β
4
-50
20%
2
5
18
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
3ΧΑ+1
Α
4
-430
0%
3
5
19
08737
Ματθαιου
Γρηγορας
06472
Γρηγορας
2
+1
Β
K
-140
20%
3
5
20
08737
Ματθαιου
Γρηγορας
06472
Γρηγορας
3
-2
Ν
5
200
70%
3
5
21
08737
Ματθαιου
Γρηγορας
06472
Γρηγορας
3
*
Δ
K
470
80%
4
2
13
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
4
Δ
T
-620
20%
4
2
14
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
4
Ν
K
130
70%
4
2
15
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
2
-1
Α
7
50
60%
5
6
4
12250
Gutan
Πετριδης
01747
Πετριδης
1ΧΑ-2
Δ
K
200
70%
5
6
5
12250
Gutan
Πετριδης
01747
Πετριδης
5
*-2
Ν
A
-500
0%
5
6
6
12250
Gutan
Πετριδης
01747
Πετριδης
1ΧΑ-1
Β
Q
-50
50%
6
3
22
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
3
-1
Β
2
-50
86%
6
3
23
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
3
*-5
Α
A
1400
100%
6
3
24
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
3
+1
Α
5
-130
40%
7
6
10
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
2
*+1
Δ
A
870
100%
7
6
11
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
2
+3
Β
6
-200
70%
7
6
12
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
4
+1
Δ
2
450
70%
8
4
7
11596
Λεντζα
Καραγιουσουφ
08345
Καραγιουσουφ
3ΧΑ+2
Ν
J
660
100%
8
4
8
11596
Λεντζα
Καραγιουσουφ
08345
Καραγιουσουφ
4
-2
Δ
5
100
60%
8
4
9
11596
Λεντζα
Καραγιουσουφ
08345
Καραγιουσουφ
1
+1
Α
8
-110
50%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά