Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
107891
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ 1η ΗΜΕΡΙΔΑ
Κάρτα ζεύγους 9: SOKOL - ΦΩΚΙΑΛΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
9
25
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
+1
Α
Q
-650
71%
1
9
26
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
6
+1
Α
J
-1460
36%
1
9
27
10604
Σανσογλου
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4ΧΑ+3
Δ
T
-520
57%
2
9
28
07561
Τσαβαρη
Ραμος
09903
Ραμος
1ΧΑ
Β
5
90
86%
2
9
29
07561
Τσαβαρη
Ραμος
09903
Ραμος
3ΧΑ+3
Δ
3
-690
57%
2
9
30
07561
Τσαβαρη
Ραμος
09903
Ραμος
2
+1
Α
K
-140
57%
3
9
31
02735
Ζερβος
Γιακλος
02445
Γιακλος
4
+1
Δ
4
-450
34%
3
9
32
02735
Ζερβος
Γιακλος
02445
Γιακλος
4
*-2
Β
2
-300
17%
3
9
33
02735
Ζερβος
Γιακλος
02445
Γιακλος
4
+2
Α
J
-480
66%
4
9
1
12250
Gutan
Πετριδης
01747
Πετριδης
4
-1
Α
K
50
99%
4
9
2
12250
Gutan
Πετριδης
01747
Πετριδης
1ΧΑ
Α
T
-90
17%
4
9
3
12250
Gutan
Πετριδης
01747
Πετριδης
3ΧΑ+2
Ν
5
460
58%
5
9
4
08737
Ματθαιου
Καζας
06967
Καζας
3
+2
Ν
K
150
17%
5
9
5
08737
Ματθαιου
Καζας
06967
Καζας
4
Α
Q
-420
1%
5
9
6
08737
Ματθαιου
Καζας
06967
Καζας
4
*-3
Β
7
-500
83%
6
9
7
03673
Παληγιαννης
Παπαεμμανουηλ
04253
Παπαεμμανουηλ
5
+2
Β
5
710
83%
6
9
8
03673
Παληγιαννης
Παπαεμμανουηλ
04253
Παπαεμμανουηλ
5
*-4
Ν
A
-800
1%
6
9
9
03673
Παληγιαννης
Παπαεμμανουηλ
04253
Παπαεμμανουηλ
4
+1
Β
8
450
58%
7
9
10
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
1ΧΑ-3
Β
K
-300
9%
7
9
11
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
5
+1
Ν
A
420
9%
7
9
12
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
5
Β
J
650
1%
8
9
13
08741
Χητα
Καταξενος
04912
Καταξενος
4
-2
Α
K
-200
1%
8
9
14
08741
Χητα
Καταξενος
04912
Καταξενος
2
-1
Β
4
50
58%
8
9
15
08741
Χητα
Καταξενος
04912
Καταξενος
2
Α
A
110
50%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά