Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
107607
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ D5 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ
Κάρτα ζεύγους 9: ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ - ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
9
25
08743
Βεργη
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
3
*-4
Β
K
-800
0%
1
9
26
08743
Βεργη
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
-2
Α
9
200
100%
1
9
27
08743
Βεργη
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
-1
Ν
9
-50
14%
2
9
28
08345
Καραγιουσουφ
Λεντζα
11596
Λεντζα
4
+1
Δ
8
-450
100%
2
9
29
08345
Καραγιουσουφ
Λεντζα
11596
Λεντζα
2
+2
Ν
J
170
100%
2
9
30
08345
Καραγιουσουφ
Λεντζα
11596
Λεντζα
3ΧΑ+1
Β
3
430
21%
3
9
1
09280
Χατζηνικολας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
3
-2
Α
4
100
100%
3
9
2
09280
Χατζηνικολας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
4
**+2
Α
K
-1280
0%
3
9
3
09280
Χατζηνικολας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
3
-1
Δ
9
100
57%
4
9
4
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
3
Δ
9
-140
50%
4
9
5
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
2
+2
Α
5
-170
0%
4
9
6
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
2
Α
A
-110
29%
5
9
7
01747
Πετριδης
Gutan
12250
Gutan
4
-3
Α
T
300
93%
5
9
8
01747
Πετριδης
Gutan
12250
Gutan
3
-1
Ν
K
-50
79%
5
9
9
01747
Πετριδης
Gutan
12250
Gutan
2ΧΑ-1
Ν
5
-50
50%
6
9
10
00292
Δανελλακης
Γιαλλουσης
04551
Γιαλλουσης
6
Β
4
1430
93%
6
9
11
00292
Δανελλακης
Γιαλλουσης
04551
Γιαλλουσης
6
Ν
6
980
79%
6
9
12
00292
Δανελλακης
Γιαλλουσης
04551
Γιαλλουσης
4
Ν
6
620
79%
7
9
13
06968
Παυλους
Ταουλας
11839
Ταουλας
4
*
Ν
8
790
100%
7
9
14
06968
Παυλους
Ταουλας
11839
Ταουλας
2
-1
Α
8
50
86%
7
9
15
06968
Παυλους
Ταουλας
11839
Ταουλας
2
+1
Β
Q
140
100%
8
9
16
03485
Δουλγερη
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
1
+1
Α
4
110
36%
8
9
17
03485
Δουλγερη
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
4
*-1
Β
K
100
100%
8
9
18
03485
Δουλγερη
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
2
*-1
Ν
J
200
86%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά