Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
107397
3η ΗΜΕΡΙΔΑ ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟΥ GRAND PRIX ΖΕΥΓΩΝ ΟΠΕΝ
Κάρτα ζεύγους 23: ΡΑΜΟΣ - ΚΑΒΑΛΑΚΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
3
5
04253
Παπαεμμανουηλ
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
2
+1
Β
T
-140
23%
1
3
6
04253
Παπαεμμανουηλ
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3ΧΑ+1
Α
2
630
50%
2
4
9
04551
Γιαλλουσης
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
3
Α
K
140
82%
2
4
10
04551
Γιαλλουσης
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
3ΧΑ+1
Α
5
630
50%
3
5
13
08737
Ματθαιου
Κολιαη
02882
Κολιαη
4
Α
J
620
64%
3
5
14
08737
Ματθαιου
Κολιαη
02882
Κολιαη
3ΧΑ+2
Β
T
-460
18%
4
6
17
01749
Στεφανης
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
3
+1
Β
A
-170
55%
4
6
18
01749
Στεφανης
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
3
Δ
K
140
100%
5
7
21
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
2ΧΑ
Β
T
-120
64%
5
7
22
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
4
-3
Β
6
150
100%
6
8
25
02257
Καππακας
Ανασταχας
09066
Ανασταχας
3
Α
4
140
91%
6
8
26
02257
Καππακας
Ανασταχας
09066
Ανασταχας
3
-2
Β
K
200
73%
7
9
3
01750
Σιματης
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
1ΧΑ
Α
3
90
9%
7
9
4
01750
Σιματης
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
5
-1
Β
7
100
73%
8
10
7
12244
Καραβολιας
Oganesyants
12249
Oganesyants
4
Ν
2
-620
82%
8
10
8
12244
Καραβολιας
Oganesyants
12249
Oganesyants
2
+3
Δ
K
200
73%
9
11
11
09267
Πλιγκος
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
5
Α
3
400
80%
9
11
12
09267
Πλιγκος
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
6
-2
Β
2
200
91%
10
12
15
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
3
*-3
Ν
5
800
100%
10
12
16
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
4
-2
Β
7
100
73%
12
1
23
03484
Τυραδελλη
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
4
-2
Α
5
200
100%
12
1
24
03484
Τυραδελλη
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
4
*
Δ
K
-590
9%
13
2
1
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
2
+3
Α
A
-200
23%
13
2
2
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
6
+1
Ν
Q
1460
100%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά