Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
107384
2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟΥ GRAND PRIX ΖΕΥΓΩΝ ΟΠΕΝ
Κάρτα ζεύγους 33: ΣΙΜΑΤΗΣ - ΦΑΦΟΥΤΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
2
1
3
03484
Τυραδελλη
Ανασταχας
09066
Ανασταχας
1
-2
Ν
K
100
18%
2
1
4
03484
Τυραδελλη
Ανασταχας
09066
Ανασταχας
4
+1
Β
8
-650
14%
3
2
7
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
1ΧΑ-1
Ν
5
100
77%
3
2
8
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
4
-1
Β
2
50
86%
4
3
11
02736
Βρουχος
Καραγιαννη
06476
Καραγιαννη
3ΧΑ+4
Ν
8
-520
59%
4
3
12
02736
Βρουχος
Καραγιαννη
06476
Καραγιαννη
3
*-1
Ν
K
200
45%
5
4
15
04551
Γιαλλουσης
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
3ΧΑ+2
Α
Q
460
100%
5
4
16
04551
Γιαλλουσης
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
3ΧΑ-1
Α
6
-100
18%
6
5
19
11596
Λεντζα
Gutan
12250
Gutan
2
+1
Α
6
140
91%
6
5
20
11596
Λεντζα
Gutan
12250
Gutan
3ΧΑ-1
Δ
6
-100
27%
7
6
23
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
2
Β
9
-110
18%
7
6
24
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
6ΧΑ+1
Α
6
1020
64%
8
7
1
02737
Καρακατσανης
Καρακατσανης
01945
Καρακατσανης
3ΧΑ-1
Ν
9
50
82%
8
7
2
02737
Καρακατσανης
Καρακατσανης
01945
Καρακατσανης
6
Ν
A
-1430
23%
9
8
5
02883
Κολιαης
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
4
-3
Α
2
-150
27%
9
8
6
02883
Κολιαης
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
4
-2
Δ
A
-200
0%
10
9
9
04571
Τσιμπιδακη
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
1ΧΑ+2
Ν
7
-150
55%
10
9
10
04571
Τσιμπιδακη
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
3ΧΑ+1
Α
Q
630
50%
11
10
13
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
1
**+2
Ν
3
-1520
0%
11
10
14
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
3
Α
A
140
73%
12
11
17
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
5
-1
Α
A
50
59%
12
11
18
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
3
-1
Ν
6
-100
68%
13
12
21
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
1
+3
Β
K
170
55%
13
12
22
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
4
-1
Ν
2
-50
23%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά