Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
107384
2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟΥ GRAND PRIX ΖΕΥΓΩΝ ΟΠΕΝ
Κάρτα ζεύγους 27: ΛΕΡΙΑΣ - ΜΕΛΕΟΥΝΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
7
13
02737
Καρακατσανης
Καρακατσανης
01945
Καρακατσανης
1ΧΑ*+1
Β
3
-380
9%
1
7
14
02737
Καρακατσανης
Καρακατσανης
01945
Καρακατσανης
3ΧΑ-1
Δ
3
-50
36%
2
8
17
02883
Κολιαης
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
4
*-2
Β
K
300
91%
2
8
18
02883
Κολιαης
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
3ΧΑ-2
Ν
J
200
77%
3
9
21
04571
Τσιμπιδακη
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
5
*-2
Β
K
500
100%
3
9
22
04571
Τσιμπιδακη
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
2ΧΑ
Ν
2
-120
50%
4
10
25
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
4
Ν
A
-420
14%
4
10
26
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
3
Β
T
-140
14%
5
11
3
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
3
+1
Α
7
170
55%
5
11
4
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
4
Β
K
-620
41%
6
12
7
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
4
-2
Β
8
200
91%
6
12
8
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
4
-2
Β
7
100
100%
8
1
15
03484
Τυραδελλη
Ανασταχας
09066
Ανασταχας
3
Δ
J
140
73%
8
1
16
03484
Τυραδελλη
Ανασταχας
09066
Ανασταχας
5
-2
Α
5
-200
0%
9
2
19
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
2
-1
Δ
A
-100
18%
9
2
20
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
3ΧΑ+3
Δ
6
690
95%
10
3
23
02736
Βρουχος
Καραγιαννη
06476
Καραγιαννη
2
-1
Ν
A
100
68%
10
3
24
02736
Βρουχος
Καραγιαννη
06476
Καραγιαννη
6ΧΑ+1
Δ
9
1020
64%
11
4
1
04551
Γιαλλουσης
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
3ΧΑ+1
Ν
5
-430
50%
11
4
2
04551
Γιαλλουσης
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
6
Ν
A
-1430
23%
12
5
5
11596
Λεντζα
Gutan
12250
Gutan
3ΧΑ-1
Ν
A
-100
14%
12
5
6
11596
Λεντζα
Gutan
12250
Gutan
3
-1
Δ
Q
100
86%
13
6
9
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
1
-2
Δ
Q
200
68%
13
6
10
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
3ΧΑ+1
Δ
6
-630
50%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά