Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
107384
2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟΥ GRAND PRIX ΖΕΥΓΩΝ ΟΠΕΝ
Κάρτα ζεύγους 25: SOKOL - ΦΩΚΙΑΛΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
5
9
11596
Λεντζα
Gutan
12250
Gutan
1ΧΑ+1
Δ
A
120
100%
1
5
10
11596
Λεντζα
Gutan
12250
Gutan
3ΧΑ+2
Α
8
660
95%
2
6
13
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
4
-1
Ν
3
100
82%
2
6
14
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
3ΧΑ-2
Δ
7
-100
9%
3
7
17
02737
Καρακατσανης
Καρακατσανης
01945
Καρακατσανης
5
-1
Δ
A
-50
41%
3
7
18
02737
Καρακατσανης
Καρακατσανης
01945
Καρακατσανης
3
-1
Ν
7
100
32%
4
8
21
02883
Κολιαης
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
5
-2
Δ
K
-100
77%
4
8
22
02883
Κολιαης
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
3
-1
Ν
A
50
77%
5
9
25
04571
Τσιμπιδακη
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
5
-1
Ν
A
50
82%
5
9
26
04571
Τσιμπιδακη
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
4
-1
Β
K
100
45%
6
10
3
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
5
-1
Α
4
-100
5%
6
10
4
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
4
+1
Β
8
-650
14%
7
11
7
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
2
Β
8
-110
9%
7
11
8
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
4
Β
8
-420
36%
8
12
11
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
3ΧΑ+4
Ν
6
-520
59%
8
12
12
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
4
-1
Δ
K
-50
9%
10
1
19
03484
Τυραδελλη
Ανασταχας
09066
Ανασταχας
2
Δ
A
110
59%
10
1
20
03484
Τυραδελλη
Ανασταχας
09066
Ανασταχας
6
-2
Δ
J
-200
5%
11
2
23
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
3
*-1
Α
J
-200
0%
11
2
24
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
6ΧΑ
Α
J
990
36%
12
3
1
02736
Βρουχος
Καραγιαννη
06476
Καραγιαννη
3ΧΑ+2
Ν
A
460
82%
12
3
2
02736
Βρουχος
Καραγιαννη
06476
Καραγιαννη
4
+2
Ν
J
680
27%
13
4
5
04551
Γιαλλουσης
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
4
-1
Β
9
-100
14%
13
4
6
04551
Γιαλλουσης
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
3
Δ
T
-140
41%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά