Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
107096
ΠΡΩΤ.ΖΕΥΓΩΝ ΟΠΕΝD3 4ης ΒΑΘΜΙΔΑΣ
Κάρτα ζεύγους 5: ΚΟΛΙΑΗΣ - ΑΓΑΠΗΤΟΥ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
3
7
02882
Κολιαη
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
3
*-4
Β
J
-1100
0%
1
3
8
02882
Κολιαη
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
4
*+1
Ν
7
690
82%
1
3
9
02882
Κολιαη
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
4
Β
J
420
50%
2
2
4
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
Pass
-
-
36%
2
2
5
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
3
*-5
Β
A
1400
100%
2
2
6
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
4
-1
Ν
Q
50
41%
3
4
1
02736
Βρουχος
Κελεπερας
02498
Κελεπερας
2
+2
Β
5
-170
0%
3
4
2
02736
Βρουχος
Κελεπερας
02498
Κελεπερας
3
-1
Β
K
100
50%
3
4
3
02736
Βρουχος
Κελεπερας
02498
Κελεπερας
2ΧΑ+1
Α
6
150
18%
4
2
10
08349
Φοιτος
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
3
*-1
Β
A
-200
23%
4
2
11
08349
Φοιτος
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
4
-2
Α
2
100
59%
4
2
12
08349
Φοιτος
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
2
-2
Α
2
100
46%
5
1
13
09066
Ανασταχας
Στεργαλλας
11391
Στεργαλλας
-
-
-
60%
60%
5
1
14
09066
Ανασταχας
Στεργαλλας
11391
Στεργαλλας
-
-
-
60%
60%
5
1
15
09066
Ανασταχας
Στεργαλλας
11391
Στεργαλλας
-
-
-
60%
60%
6
3
22
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
6ΧΑ
Ν
2
-990
36%
6
3
23
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
4
+1
Α
Q
650
50%
6
3
24
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
1ΧΑ-2
Α
K
-100
41%
7
5
16
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
-1
Α
4
-100
5%
7
5
17
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3ΧΑ+1
Ν
4
-430
41%
7
5
18
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
-1
Α
A
-50
14%
8
5
19
03057
Λεριας
Χητα
08741
Χητα
4
Α
7
-620
23%
8
5
20
03057
Λεριας
Χητα
08741
Χητα
3
-2
Δ
J
200
100%
8
5
21
03057
Λεριας
Χητα
08741
Χητα
4
+2
Δ
K
-480
18%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά