Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
107096
ΠΡΩΤ.ΖΕΥΓΩΝ ΟΠΕΝD3 4ης ΒΑΘΜΙΔΑΣ
Κάρτα ζεύγους 206: ΠΑΤΑΒΟΥΚΑΣ - ΣΑΝΣΟΓΛΟΥ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
6
19
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
4
-1
Δ
7
-100
18%
1
6
20
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
3
Β
2
-140
41%
1
6
21
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
4
+2
Α
K
480
82%
2
7
1
02738
Σβιγγος
Βεργη
08743
Βεργη
2
Β
8
-110
32%
2
7
2
02738
Σβιγγος
Βεργη
08743
Βεργη
3
-1
Ν
T
100
50%
2
7
3
02738
Σβιγγος
Βεργη
08743
Βεργη
4
Α
A
620
64%
3
8
7
02735
Ζερβος
Γιακλος
02445
Γιακλος
6
-1
Α
Q
-100
18%
3
8
8
02735
Ζερβος
Γιακλος
02445
Γιακλος
2
+2
Β
A
-170
73%
3
8
9
02735
Ζερβος
Γιακλος
02445
Γιακλος
6
*-2
Β
A
300
100%
4
1
10
06968
Παυλους
Ταουλας
11839
Ταουλας
4
**-1
Β
A
400
91%
4
1
11
06968
Παυλους
Ταουλας
11839
Ταουλας
4
*-3
Α
9
-500
0%
4
1
12
06968
Παυλους
Ταουλας
11839
Ταουλας
1ΧΑ+1
Β
5
-120
27%
5
2
16
01745
Ραμος
Καβαλακης
02256
Καβαλακης
2
+2
Α
2
170
18%
5
2
17
01745
Ραμος
Καβαλακης
02256
Καβαλακης
3ΧΑ+1
Ν
4
-430
41%
5
2
18
01745
Ραμος
Καβαλακης
02256
Καβαλακης
4
Α
A
420
59%
6
3
22
09901
Χαλικιας
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
6ΧΑ
Β
J
-990
36%
6
3
23
09901
Χαλικιας
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
4
+1
Α
Q
650
50%
6
3
24
09901
Χαλικιας
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
2
-2
Ν
T
100
95%
7
4
4
06967
Καζας
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
Pass
-
-
36%
7
4
5
06967
Καζας
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
1ΧΑ
Α
6
90
18%
7
4
6
06967
Καζας
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
2
+1
Ν
A
-140
18%
8
5
13
03673
Παληγιαννης
Παπαεμμανουηλ
04253
Παπαεμμανουηλ
2
Α
J
110
91%
8
5
14
03673
Παληγιαννης
Παπαεμμανουηλ
04253
Παπαεμμανουηλ
6ΧΑ-1
Ν
T
50
77%
8
5
15
03673
Παληγιαννης
Παπαεμμανουηλ
04253
Παπαεμμανουηλ
3ΧΑ-4
Β
3
400
99%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά