Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
106763
Ζεύγη 1-9 ΤΑΥΤ. ΤΡΙΤΗΣ D1
Κάρτα ζεύγους 5: ΦΥΣΙΚΑ - ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
5
13
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
4
+1
Ν
A
650
100%
1
5
14
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
3ΧΑ-1
Β
A
-50
33%
1
5
15
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
1
-2
Δ
Q
100
8%
2
5
16
11596
Λεντζα
Gutan
12250
Gutan
4
-2
Β
7
-100
17%
2
5
17
11596
Λεντζα
Gutan
12250
Gutan
4
Β
7
420
100%
2
5
18
11596
Λεντζα
Gutan
12250
Gutan
3ΧΑ
Β
J
600
67%
3
5
19
08741
Χητα
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
6ΧΑ+1
Β
7
1020
83%
3
5
20
08741
Χητα
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
2ΧΑ-1
Ν
4
-100
17%
3
5
21
08741
Χητα
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
3ΧΑ*-1
Β
A
-200
33%
4
5
1
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
4
+1
Β
J
450
83%
4
5
2
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
1ΧΑ+1
Δ
J
-120
42%
4
5
3
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
2ΧΑ+2
Α
7
-180
17%
5
5
4
12244
Καραβολιας
Κασσανης
12246
Κασσανης
4
+1
Δ
9
-650
25%
5
5
5
12244
Καραβολιας
Κασσανης
12246
Κασσανης
1ΧΑ-1
Β
5
-100
58%
5
5
6
12244
Καραβολιας
Κασσανης
12246
Κασσανης
3ΧΑ-1
Δ
5
100
83%
6
5
7
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3ΧΑ+1
Β
3
630
75%
6
5
8
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
+1
Β
5
450
17%
6
5
9
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3ΧΑ-2
Δ
K
200
50%
7
5
10
Παπουρδανος
Σπαρταλης
Σπαρταλης
1ΧΑ
Δ
2
90
0%
7
5
11
Παπουρδανος
Σπαρταλης
Σπαρταλης
2
+3
Β
8
-200
83%
7
5
12
Παπουρδανος
Σπαρταλης
Σπαρταλης
3
-1
Ν
2
100
33%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά