Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
106695
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ D4 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ
Κάρτα ζεύγους 28: ΔΟΥΛΓΕΡΗ - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
2
9
1
02882
Κολιαη
Κολιαης
02883
Κολιαης
6
-2
Β
K
100
99%
2
9
2
02882
Κολιαη
Κολιαης
02883
Κολιαης
2
+3
Δ
Q
200
1%
2
9
3
02882
Κολιαη
Κολιαης
02883
Κολιαης
4
+1
Δ
Q
650
91%
3
1
7
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
4
+1
Δ
T
650
42%
3
1
8
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
3ΧΑ-1
Α
J
-50
34%
3
1
9
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
6
Ν
7
-980
83%
4
2
13
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
6
*
Β
9
-1660
9%
4
2
14
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
4
Α
3
420
17%
4
2
15
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
3ΧΑ+2
Α
5
460
75%
5
3
19
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
3
Β
A
-140
43%
5
3
20
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
-1
Β
A
100
64%
5
3
21
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
2
Β
J
-110
29%
6
4
25
07561
Τσαβαρη
Ραμος
09903
Ραμος
4
+2
Β
A
-480
50%
6
4
26
07561
Τσαβαρη
Ραμος
09903
Ραμος
6
-1
Δ
Q
-100
9%
6
4
27
07561
Τσαβαρη
Ραμος
09903
Ραμος
3
-1
Δ
3
-50
58%
7
5
4
12246
Κασσανης
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
4
-1
Α
K
-100
26%
7
5
5
12246
Κασσανης
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
4
Β
A
-620
17%
7
5
6
12246
Κασσανης
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
3ΧΑ
Α
6
600
91%
8
6
10
04920
Πιρπιρης
Καταξενος
04912
Καταξενος
4
Ν
J
620
34%
8
6
11
04920
Πιρπιρης
Καταξενος
04912
Καταξενος
3
-1
Β
K
-50
66%
8
6
12
04920
Πιρπιρης
Καταξενος
04912
Καταξενος
3ΧΑ+3
Δ
8
-490
9%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά