Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
106695
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ D4 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ
Κάρτα ζεύγους 22: ΛΕΝΤΖΑ - GUTAN
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
2
4
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
3
Α
K
140
58%
1
2
5
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
4
-1
Β
A
100
99%
1
2
6
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
3
*-1
Β
Q
100
66%
2
3
10
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
+1
Ν
2
-650
17%
2
3
11
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
2
+1
Β
A
-140
1%
2
3
12
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
3ΧΑ-1
Δ
J
-50
9%
3
4
16
07561
Τσαβαρη
Ραμος
09903
Ραμος
4
-1
Ν
4
50
91%
3
4
17
07561
Τσαβαρη
Ραμος
09903
Ραμος
6
-1
Α
9
-50
50%
3
4
18
07561
Τσαβαρη
Ραμος
09903
Ραμος
4
+1
Β
6
-650
50%
4
5
22
12246
Κασσανης
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
3
-2
Β
7
100
34%
4
5
23
12246
Κασσανης
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
4
*
Β
A
-790
1%
4
5
24
12246
Κασσανης
Κουτσακης
03107
Κουτσακης
4
-1
Β
K
50
66%
5
6
1
04920
Πιρπιρης
Καταξενος
04912
Καταξενος
2
+2
Β
Q
-170
83%
5
6
2
04920
Πιρπιρης
Καταξενος
04912
Καταξενος
6
*
Α
A
1210
99%
5
6
3
04920
Πιρπιρης
Καταξενος
04912
Καταξενος
4
-2
Δ
T
-200
9%
6
7
7
01945
Καρακατσανης
Στεφανης
01749
Στεφανης
4
+1
Α
7
650
42%
6
7
8
01945
Καρακατσανης
Στεφανης
01749
Στεφανης
3ΧΑ-2
Α
J
-100
1%
6
7
9
01945
Καρακατσανης
Στεφανης
01749
Στεφανης
6ΧΑ+1
Β
5
-1020
58%
8
9
19
02882
Κολιαη
Κολιαης
02883
Κολιαης
4
-1
Β
K
-50
21%
8
9
20
02882
Κολιαη
Κολιαης
02883
Κολιαης
4
*-1
Β
K
-200
0%
8
9
21
02882
Κολιαη
Κολιαης
02883
Κολιαης
2
-1
Β
5
-100
21%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά