Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
106457
ΖΕΥΓΗ Όπεν Τετάρτης D5
Κάρτα ζεύγους 6: ΠΟΠΟΡΟΣ - ΚΑΣΣΑΝΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
6
16
03057
Λεριας
Καππακας
02257
Καππακας
4
-1
Β
A
-50
83%
1
6
17
03057
Λεριας
Καππακας
02257
Καππακας
1ΧΑ
Β
A
90
17%
1
6
18
03057
Λεριας
Καππακας
02257
Καππακας
4
+1
Β
Q
650
92%
2
6
19
08349
Φοιτος
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
2
-2
Α
9
200
79%
2
6
20
08349
Φοιτος
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
2ΧΑ-1
Α
J
100
83%
2
6
21
08349
Φοιτος
Τσελεπης
08350
Τσελεπης
4
*-2
Ν
A
-500
0%
3
6
1
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
+1
Α
5
-450
8%
3
6
2
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3ΧΑ-3
Β
9
-300
33%
3
6
3
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
5
+1
Α
3
-620
50%
4
6
4
08737
Ματθαιου
Αγγελακος
02748
Αγγελακος
4
Α
A
-620
100%
4
6
5
08737
Ματθαιου
Αγγελακος
02748
Αγγελακος
1ΧΑ
Α
5
-90
33%
4
6
6
08737
Ματθαιου
Αγγελακος
02748
Αγγελακος
6
+1
Β
3
1010
50%
5
6
7
10603
Παταβουκας
Αγαπητου
03667
Αγαπητου
1ΧΑ+1
Β
5
120
100%
5
6
8
10603
Παταβουκας
Αγαπητου
03667
Αγαπητου
4
+1
Β
A
450
75%
5
6
9
10603
Παταβουκας
Αγαπητου
03667
Αγαπητου
3ΧΑ-1
Β
2
-50
8%
6
6
10
06484
Παλογιαννιδης
Μακεστας
08354
Μακεστας
2
+2
Β
A
130
75%
6
6
11
06484
Παλογιαννιδης
Μακεστας
08354
Μακεστας
1
+2
Β
A
140
75%
6
6
12
06484
Παλογιαννιδης
Μακεστας
08354
Μακεστας
3
+1
Α
A
-170
17%
7
6
13
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
2
Β
2
-110
33%
7
6
14
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
4
Α
3
420
75%
7
6
15
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
5
Β
A
-650
33%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά