Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
106457
ΖΕΥΓΗ Όπεν Τετάρτης D5
Κάρτα ζεύγους 21: ΠΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ - ΜΑΚΕΣΤΑΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
1
1
04551
Γιαλλουσης
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
Α
6
420
50%
1
1
2
04551
Γιαλλουσης
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3
+1
Ν
Q
-130
0%
1
1
3
04551
Γιαλλουσης
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
5
Α
3
600
17%
2
2
7
09280
Χατζηνικολας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
1ΧΑ
Ν
4
-90
42%
2
2
8
09280
Χατζηνικολας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
4
Ν
A
-420
58%
2
2
9
09280
Χατζηνικολας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
2ΧΑ+1
Β
3
-150
50%
3
3
13
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
2
Δ
J
110
100%
3
3
14
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
2
+4
Α
A
170
25%
3
3
15
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
4
+1
Β
J
-650
33%
4
4
19
01750
Σιματης
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
5
-1
Ν
J
50
99%
4
4
20
01750
Σιματης
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
2
Δ
A
110
92%
4
4
21
01750
Σιματης
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
5
-2
Α
K
-100
0%
5
5
4
06967
Καζας
Φυσικα
06488
Φυσικα
4
+1
Α
4
650
50%
5
5
5
06967
Καζας
Φυσικα
06488
Φυσικα
3
*-2
Α
K
-300
0%
5
5
6
06967
Καζας
Φυσικα
06488
Φυσικα
6
+1
Β
4
-1010
50%
6
6
10
01731
Ποπορος
Κασσανης
12246
Κασσανης
2
+2
Β
A
-130
25%
6
6
11
01731
Ποπορος
Κασσανης
12246
Κασσανης
1
+2
Β
A
-140
25%
6
6
12
01731
Ποπορος
Κασσανης
12246
Κασσανης
3
+1
Α
A
170
83%
7
7
16
06968
Παυλους
Στεργαλλας
11391
Στεργαλλας
5
*-2
Δ
A
500
100%
7
7
17
06968
Παυλους
Στεργαλλας
11391
Στεργαλλας
2
-2
Α
K
100
50%
7
7
18
06968
Παυλους
Στεργαλλας
11391
Στεργαλλας
4
+1
Ν
A
650
92%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά