Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
106350
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ D3 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ
Κάρτα ζεύγους 25: ΚΑΣΣΑΝΗΣ - ΤΣΑΚΑΛΟΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
5
16
10293
Πλιγκος
Σιματης
01750
Σιματης
4
-1
Α
2
-100
64%
1
5
17
10293
Πλιγκος
Σιματης
01750
Σιματης
4
+1
Ν
4
-450
29%
1
5
18
10293
Πλιγκος
Σιματης
01750
Σιματης
4
+1
Α
9
450
21%
2
6
22
06968
Παυλους
Ταουλας
11839
Ταουλας
4
+1
Ν
K
-450
29%
2
6
23
06968
Παυλους
Ταουλας
11839
Ταουλας
2
+2
Ν
6
-130
43%
2
6
24
06968
Παυλους
Ταουλας
11839
Ταουλας
5
-1
Β
4
50
43%
3
7
4
02737
Καρακατσανης
Καρακατσανης
01945
Καρακατσανης
3ΧΑ+3
Α
9
690
71%
3
7
5
02737
Καρακατσανης
Καρακατσανης
01945
Καρακατσανης
4
Β
3
-620
0%
3
7
6
02737
Καρακατσανης
Καρακατσανης
01945
Καρακατσανης
4
+2
Α
9
170
7%
4
8
10
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
3
+1
Ν
J
-170
57%
4
8
11
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
6
-1
Β
3
50
50%
4
8
12
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
3
+3
Α
K
230
0%
5
1
13
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
1ΧΑ+3
Β
6
-180
0%
5
1
14
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
7ΧΑ
Β
7
-1520
0%
5
1
15
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
2
+3
Α
A
150
29%
6
2
19
11838
Ανθουλας
Βολονακης
09269
Βολονακης
4
-2
Δ
J
-200
0%
6
2
20
11838
Ανθουλας
Βολονακης
09269
Βολονακης
3ΧΑ
Δ
T
600
43%
6
2
21
11838
Ανθουλας
Βολονακης
09269
Βολονακης
4
+3
Α
9
510
29%
7
3
1
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
3ΧΑ+1
Δ
6
430
36%
7
3
2
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
3
+2
Β
T
-200
14%
7
3
3
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
4
+2
Α
4
680
43%
8
4
7
11596
Λεντζα
Gutan
12250
Gutan
3
+1
Β
J
130
21%
8
4
8
11596
Λεντζα
Gutan
12250
Gutan
4
-1
Δ
4
50
57%
8
4
9
11596
Λεντζα
Gutan
12250
Gutan
4
-2
Ν
A
-100
0%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά