Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
105948
ΠΠΖΚ 1-6 1-9 Ζεύγη D3
Κάρτα ζεύγους 8: ΜΕΛΕΟΥΝΗ - ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
IMPs
1
4
9
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
4ΧΑ-3
Α
-
300
13i
1
4
10
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
3
+1
Α
-
-170
-5i
2
5
13
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
4
Α
-
-620
-12i
2
5
14
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
3ΧΑ+1
Β
-
430
4i
3
3
11
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
5
Α
-
400
3i
3
3
12
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
2ΧΑ-1
Β
-
100
3i
4
6
3
09280
Χατζηνικολας
Βεργη
08743
Βεργη
4
+2
Ν
-
-170
4
6
4
09280
Χατζηνικολας
Βεργη
08743
Βεργη
3
Α
-
110
-1i
5
4
17
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
Β
-
-420
1i
5
4
18
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
6ΧΑ-5
Α
-
-250
-12i
6
6
7
12246
Κασσανης
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
2
Δ
-
-110
2i
6
6
8
12246
Κασσανης
Τσακαλος
10992
Τσακαλος
3
+1
Ν
-
170
-5i
7
5
1
08354
Μακεστας
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
4
*-1
Δ
-
-100
-3i
7
5
2
08354
Μακεστας
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
4
-1
Ν
-
100
-8i
8
1
15
09901
Χαλικιας
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
2ΧΑ-1
Ν
-
100
2i
8
1
16
09901
Χαλικιας
Παταβουκας
10603
Παταβουκας
4
-1
Α
-
-100
-2i
9
2
19
08347
Χατζησαββα
Σιματη
02510
Σιματη
4
Α
-
-620
-1i
9
2
20
08347
Χατζησαββα
Σιματη
02510
Σιματη
2ΧΑ-2
Ν
-
-200
10
2
21
10604
Σανσογλου
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
3
-1
Δ
-
-50
7i
10
2
22
10604
Σανσογλου
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
2
Δ
-
110
5i
11
3
5
01749
Στεφανης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
2
+2
Β
-
170
-3i
11
3
6
01749
Στεφανης
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3
+1
Δ
-
-170
2i
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά