Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
105641
ΖΕΥΓΗ ΤΕΤΑΡΤΗΣ ΟΠΕΝ D3 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ
Κάρτα ζεύγους 28: ΑΓΑΠΗΤΟΥ - ΚΑΠΠΑΚΑΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
8
22
01747
Πετριδης
Ποπορος
01731
Ποπορος
5
-1
Ν
9
50
93%
1
8
23
01747
Πετριδης
Ποπορος
01731
Ποπορος
3
*+1
Δ
6
930
100%
1
8
24
01747
Πετριδης
Ποπορος
01731
Ποπορος
3
Α
Q
140
71%
2
9
28
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
1ΧΑ
Α
J
90
75%
2
9
29
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
3
+2
Α
7
150
50%
2
9
30
09265
Τσετσερη
Μπονης
03669
Μπονης
4
Α
T
420
99%
4
1
10
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
7
Β
2
-2210
1%
4
1
11
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
5
Ν
A
-400
26%
4
1
12
02498
Κελεπερας
Βρουχος
02736
Βρουχος
3ΧΑ+1
Β
2
-630
17%
5
2
16
08741
Χητα
Λεριας
03057
Λεριας
4
-1
Δ
4
-100
26%
5
2
17
08741
Χητα
Λεριας
03057
Λεριας
3ΧΑ
Δ
6
400
66%
5
2
18
08741
Χητα
Λεριας
03057
Λεριας
3ΧΑ
Α
3
400
26%
6
4
25
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
2
Β
4
-90
79%
6
4
26
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
3ΧΑ-2
Δ
5
-200
7%
6
4
27
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
6ΧΑ
Δ
3
990
79%
7
5
1
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
3ΧΑ-1
Β
3
50
91%
7
5
2
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
3
Α
A
140
66%
7
5
3
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
1
-2
Ν
7
100
83%
8
6
7
10603
Παταβουκας
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
2ΧΑ+1
Β
2
150
83%
8
6
8
10603
Παταβουκας
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
4
-1
Ν
4
-50
17%
8
6
9
10603
Παταβουκας
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
4
+1
Α
7
-650
91%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά