Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
105627
Ζεύγη ΤΡΙΤΗΣ ΤΑΥΤ. 1-9 D3
Κάρτα ζεύγους 4: ΣΙΜΑΤΗ - ΣΤΕΦΑΝΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
3
7
03485
Δουλγερη
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
3ΧΑ
Α
3
600
75%
1
3
8
03485
Δουλγερη
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
3
Α
K
140
75%
1
3
9
03485
Δουλγερη
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
4
+2
Ν
A
-480
75%
2
6
19
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
3
+1
Δ
A
130
0%
2
6
20
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
5
Β
K
-600
38%
2
6
21
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
4
Δ
5
420
75%
3
4
16
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
3ΧΑ
Β
2
-400
13%
3
4
17
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
4
Α
2
420
50%
3
4
18
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
3ΧΑ+1
Δ
3
430
75%
5
5
1
08741
Χητα
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
+2
Α
J
-170
75%
5
5
2
08741
Χητα
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
Δ
3
-420
13%
5
5
3
08741
Χητα
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
6ΧΑ-1
Ν
J
-50
0%
6
5
4
12249
Oganesyants
Μπακη
12482
Μπακη
3
+1
Ν
T
-170
0%
6
5
5
12249
Oganesyants
Μπακη
12482
Μπακη
3
+1
Ν
9
-130
25%
6
5
6
12249
Oganesyants
Μπακη
12482
Μπακη
4
Ν
K
-420
13%
7
2
22
08347
Χατζησαββα
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
4
-1
Δ
9
100
100%
7
2
23
08347
Χατζησαββα
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
3
+1
Β
2
170
50%
7
2
24
08347
Χατζησαββα
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
3ΧΑ+1
Δ
Q
-430
0%
8
6
13
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
4
+1
Α
J
-650
50%
8
6
14
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
4
-2
Α
6
100
63%
8
6
15
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
4
+2
Α
9
-480
25%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά