Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
105627
Ζεύγη ΤΡΙΤΗΣ ΤΑΥΤ. 1-9 D3
Κάρτα ζεύγους 1: ΠΕΤΡΙΔΗΣ - Διαιτητής
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
2
5
16
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
4
-1
Β
J
-50
25%
2
5
17
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
4
*-3
Β
A
-500
13%
2
5
18
08354
Μακεστας
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
3ΧΑ+1
Δ
Q
-430
25%
3
5
19
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
5
Δ
A
600
100%
3
5
20
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
5
Β
K
-600
38%
3
5
21
08351
Σταυρη
Μπονιατη
08738
Μπονιατη
4
Δ
A
420
75%
4
2
13
08347
Χατζησαββα
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
4
+1
Α
A
-650
50%
4
2
14
08347
Χατζησαββα
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
4
-1
Α
9
50
25%
4
2
15
08347
Χατζησαββα
Τσετσερη
09265
Τσετσερη
5
Α
A
-450
75%
5
6
4
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
4
-1
Ν
7
-100
50%
5
6
5
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
2ΧΑ-1
Ν
6
-100
0%
5
6
6
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
4
-1
Β
2
-50
13%
6
3
22
03485
Δουλγερη
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
3
+1
Δ
2
-170
13%
6
3
23
03485
Δουλγερη
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
4
Β
2
620
100%
6
3
24
03485
Δουλγερη
Κωστογλου
07121
Κωστογλου
3
-2
Δ
A
100
88%
7
6
10
08741
Χητα
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
5
Ν
4
-650
38%
7
6
11
08741
Χητα
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
1ΧΑ
Δ
5
90
100%
7
6
12
08741
Χητα
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
*-2
Β
7
500
75%
8
4
7
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
2ΧΑ
Δ
T
-120
100%
8
4
8
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
3
-4
Β
4
-200
0%
8
4
9
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
4
+2
Ν
A
480
25%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά