Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
105580
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ D2 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ
Κάρτα ζεύγους 26: ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ - ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
6
16
08741
Χητα
Λεριας
03057
Λεριας
3
+2
Β
J
-200
64%
1
6
17
08741
Χητα
Λεριας
03057
Λεριας
4
Β
Q
-130
43%
1
6
18
08741
Χητα
Λεριας
03057
Λεριας
4
+2
Α
3
480
79%
2
7
22
03674
Παπασαββας
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
3ΧΑ+1
Δ
5
630
71%
2
7
23
03674
Παπασαββας
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
1ΧΑ+1
Δ
3
120
64%
2
7
24
03674
Παπασαββας
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
1
Δ
A
80
100%
3
8
28
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
6ΧΑ
Ν
2
-1440
14%
3
8
29
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
3
-3
Β
K
300
93%
3
8
30
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
2
-2
Α
Q
-100
100%
4
9
4
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
3
+2
Α
2
150
57%
4
9
5
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
2
*+2
Α
2
670
100%
4
9
6
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
4
Ν
7
-420
14%
5
10
10
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
3
+1
Ν
Q
-130
43%
5
10
11
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
5
*-2
Δ
A
-300
0%
5
10
12
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
3ΧΑ-1
Δ
6
-50
36%
6
2
19
01750
Σιματης
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
3ΧΑ
Β
5
-400
71%
6
2
20
01750
Σιματης
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
3
+1
Α
9
170
71%
6
2
21
01750
Σιματης
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
5
+1
Β
K
-680
57%
7
3
25
08350
Τσελεπης
Βεργη
08743
Βεργη
2
Β
2
-110
71%
7
3
26
08350
Τσελεπης
Βεργη
08743
Βεργη
5
Β
2
-650
86%
7
3
27
08350
Τσελεπης
Βεργη
08743
Βεργη
3ΧΑ+1
Α
8
430
86%
8
4
1
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3ΧΑ+1
Ν
5
430
86%
8
4
2
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
+2
Β
J
680
79%
8
4
3
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3
-2
Α
4
200
93%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά