Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
105580
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ D2 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ
Κάρτα ζεύγους 21: ΚΑΤΑΞΕΝΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
1
1
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
3ΧΑ-1
Ν
5
50
57%
1
1
2
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
4
+2
Β
J
-680
21%
1
1
3
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
3
-1
Δ
A
-100
50%
2
2
7
01750
Σιματης
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
4
*-1
Δ
A
-200
7%
2
2
8
01750
Σιματης
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
3
-2
Α
5
-100
29%
2
2
9
01750
Σιματης
Χατζηνικολας
09280
Χατζηνικολας
4
+2
Α
Q
680
64%
3
3
13
08350
Τσελεπης
Βεργη
08743
Βεργη
2ΧΑ+2
Ν
A
-180
71%
3
3
14
08350
Τσελεπης
Βεργη
08743
Βεργη
3ΧΑ-1
Δ
4
-50
36%
3
3
15
08350
Τσελεπης
Βεργη
08743
Βεργη
4
+2
Ν
T
-680
21%
4
4
19
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3ΧΑ+1
Β
9
-430
29%
4
4
20
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3ΧΑ-1
Α
4
-100
7%
4
4
21
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
6
Β
Q
-1430
0%
5
5
25
09267
Πλιγκος
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
1ΧΑ
Β
8
-90
100%
5
5
26
09267
Πλιγκος
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
3ΧΑ+3
Β
J
-690
21%
5
5
27
09267
Πλιγκος
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
3ΧΑ+1
Α
6
430
86%
6
7
4
03674
Παπασαββας
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
5
*-2
Β
4
500
100%
6
7
5
03674
Παπασαββας
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
3ΧΑ
Β
J
-600
29%
6
7
6
03674
Παπασαββας
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
4
-2
Ν
7
100
100%
7
8
10
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
4
-1
Β
Q
100
86%
7
8
11
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
3
+1
Β
3
-130
57%
7
8
12
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
3ΧΑ
Α
6
400
57%
8
9
16
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
4
*+1
Β
J
690
100%
8
9
17
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
4
*-1
Α
K
100
29%
8
9
18
12250
Gutan
Λεντζα
11596
Λεντζα
4
+2
Α
J
-480
21%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά