Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
105346
Ζεύγη ΤΡΙΤΗΣ ΤΑΥΤ. 1-9 D2
Κάρτα ζεύγους 6: ΣΑΝΣΟΓΛΟΥ - ΜΗΝΕΤΤΟΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
4
10
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
3ΧΑ-1
Α
4
100
100%
1
4
11
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
5
-1
Α
A
50
63%
1
4
12
09906
Μελεουνη
Χατζηγεωργιου
07562
Χατζηγεωργιου
1ΧΑ-2
Α
4
100
88%
2
2
7
08741
Χητα
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
+1
Α
K
-150
100%
2
2
8
08741
Χητα
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
Ν
2
420
88%
2
2
9
08741
Χητα
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
2
+3
Β
5
200
13%
3
5
19
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
3ΧΑ+1
Ν
A
430
50%
3
5
20
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
3ΧΑ*-3
Δ
A
800
100%
3
5
21
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
4
+3
Ν
Q
710
100%
4
2
13
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3ΧΑ+3
Β
2
-690
63%
4
2
14
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
+2
Ν
5
-480
38%
4
2
15
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2
+4
Δ
A
230
25%
5
4
1
12250
Gutan
Κασσανης
12246
Κασσανης
3ΧΑ+1
Β
5
-430
0%
5
4
2
12250
Gutan
Κασσανης
12246
Κασσανης
5
+1
Α
K
480
13%
5
4
3
12250
Gutan
Κασσανης
12246
Κασσανης
3ΧΑ-1
Ν
7
50
100%
6
1
16
08347
Χατζησαββα
Πετριδης
01747
Πετριδης
2ΧΑ-1
Α
K
-100
50%
6
1
17
08347
Χατζησαββα
Πετριδης
01747
Πετριδης
5
-1
Ν
8
50
100%
6
1
18
08347
Χατζησαββα
Πετριδης
01747
Πετριδης
3ΧΑ+1
Α
9
430
63%
7
3
4
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
3
+1
Α
A
170
38%
7
3
5
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
4
-1
Β
J
100
25%
7
3
6
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
3
-1
Β
K
50
25%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά