Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
105346
Ζεύγη ΤΡΙΤΗΣ ΤΑΥΤ. 1-9 D2
Κάρτα ζεύγους 2: ΜΕΛΕΟΥΝΗ - ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
4
10
10604
Σανσογλου
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
3ΧΑ-1
Α
4
-100
0%
1
4
11
10604
Σανσογλου
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
5
-1
Α
A
-50
38%
1
4
12
10604
Σανσογλου
Μηνεττος
08341
Μηνεττος
1ΧΑ-2
Α
4
-100
13%
2
1
4
08347
Χατζησαββα
Πετριδης
01747
Πετριδης
3
+1
Α
3
170
38%
2
1
5
08347
Χατζησαββα
Πετριδης
01747
Πετριδης
3ΧΑ-2
Ν
7
200
75%
2
1
6
08347
Χατζησαββα
Πετριδης
01747
Πετριδης
2ΧΑ+1
Δ
2
150
50%
3
3
13
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
6ΧΑ-2
Β
8
-200
0%
3
3
14
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
5
+1
Β
Q
420
25%
3
3
15
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
4
+2
Δ
A
-480
0%
4
4
19
09280
Χατζηνικολας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
3ΧΑ+1
Ν
J
430
50%
4
4
20
09280
Χατζηνικολας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
3
*
Ν
4
730
75%
4
4
21
09280
Χατζηνικολας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
6
-2
Α
A
100
25%
5
2
16
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
2ΧΑ-3
Α
K
300
88%
5
2
17
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
5
+2
Ν
8
440
50%
5
2
18
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
3ΧΑ+2
Α
9
-460
0%
6
5
7
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
5
Α
T
-600
75%
6
5
8
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
3ΧΑ
Ν
7
400
38%
6
5
9
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
3
+2
Β
7
200
13%
7
2
1
08741
Χητα
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
2ΧΑ+2
Β
6
-180
63%
7
2
2
08741
Χητα
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
4
+3
Α
K
510
50%
7
2
3
08741
Χητα
Ματθαιου
08737
Ματθαιου
3ΧΑ+1
Ν
4
-430
0%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά