Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
105307
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ D1 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ
Κάρτα ζεύγους 5: ΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΚΑΖΑΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
6
16
02883
Κολιαης
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
3ΧΑ+2
Ν
9
460
80%
1
6
17
02883
Κολιαης
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
3ΧΑ-1
Ν
3
-50
70%
1
6
18
02883
Κολιαης
Πιρπιρης
04920
Πιρπιρης
4
Ν
3
620
70%
2
3
10
10993
Ζαφειρης
Καταξενος
04912
Καταξενος
1ΧΑ+1
Δ
3
120
40%
2
3
11
10993
Ζαφειρης
Καταξενος
04912
Καταξενος
4
Α
2
420
60%
2
3
12
10993
Ζαφειρης
Καταξενος
04912
Καταξενος
3
-1
Ν
2
100
70%
3
6
22
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
2
-1
Α
Q
-100
50%
3
6
23
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
7ΧΑ
Δ
7
2220
70%
3
6
24
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
1ΧΑ+1
Δ
5
120
40%
4
4
19
07121
Κωστογλου
Σανσογλου
10604
Σανσογλου
3
-1
Α
4
-100
50%
4
4
20
07121
Κωστογλου
Σανσογλου
10604
Σανσογλου
2
+1
Β
T
-110
90%
4
4
21
07121
Κωστογλου
Σανσογλου
10604
Σανσογλου
5
*+1
Α
Q
650
100%
5
1
13
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
+1
Α
A
650
50%
5
1
14
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3ΧΑ
Β
K
-400
20%
5
1
15
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
2
+1
Β
T
-140
20%
6
5
4
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
4
Β
Q
620
90%
6
5
5
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
3
*-2
Α
T
300
50%
6
5
6
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
3
-1
Α
A
100
60%
7
5
7
12250
Gutan
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
4
+1
Ν
J
-650
70%
7
5
8
12250
Gutan
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
4
Δ
A
420
80%
7
5
9
12250
Gutan
Φαφουτη
12245
Φαφουτη
3ΧΑ+2
Δ
3
660
100%
8
2
1
02737
Καρακατσανης
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2
+2
Ν
7
-170
60%
8
2
2
02737
Καρακατσανης
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
6
**-2
Α
A
-600
0%
8
2
3
02737
Καρακατσανης
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
5ΧΑ**-5
Β
3
2200
98%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά