Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
105091
Ζεύγη ΤΡΙΤΗΣ 1-9 ΤΑΥΤ. D1
Κάρτα ζεύγους 7: ΜΑΚΕΣΤΑΣ - ΜΗΝΕΤΤΟΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
5
13
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
+2
Ν
A
-680
0%
1
5
14
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3
Ν
A
-110
13%
1
5
15
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2
Α
8
90
38%
2
2
7
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
4
+2
Β
7
-680
38%
2
2
8
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
5
-1
Β
A
50
88%
2
2
9
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
3
-2
Ν
9
100
100%
3
6
22
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
4
Δ
A
-130
0%
3
6
23
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
4
-1
Α
K
100
100%
3
6
24
02510
Σιματη
Στεφανης
01749
Στεφανης
4
-1
Ν
A
-50
38%
4
3
16
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
3
Α
7
-110
38%
4
3
17
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
3
Α
A
-140
38%
4
3
18
12482
Μπακη
Oganesyants
12249
Oganesyants
4
+1
Ν
9
650
100%
5
6
4
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
3ΧΑ-2
Β
Q
200
100%
5
6
5
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
3
-2
Δ
K
-100
38%
5
6
6
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
1
+2
Β
A
-140
38%
6
4
1
08737
Ματθαιου
Χητα
08741
Χητα
3
+2
Ν
8
150
100%
6
4
2
08737
Ματθαιου
Χητα
08741
Χητα
-
-
-
50%
50%
6
4
3
08737
Ματθαιου
Χητα
08741
Χητα
3ΧΑ+1
Β
8
430
38%
8
5
10
07562
Χατζηγεωργιου
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
3
-1
Β
A
-100
63%
8
5
11
07562
Χατζηγεωργιου
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
3
-1
Α
J
50
75%
8
5
12
07562
Χατζηγεωργιου
Μελεουνη
09906
Μελεουνη
3ΧΑ*
Β
T
750
88%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά