Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
104829
Ζεύγη ΤΡΙΤΗΣ 1-9 ΤΑΥΤ. D5
Κάρτα ζεύγους 7: ΜΗΝΕΤΤΟΣ - ΜΑΚΕΣΤΑΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
5
13
08737
Ματθαιου
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
4
Α
4
620
75%
1
5
14
08737
Ματθαιου
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
3
+1
Α
K
170
25%
1
5
15
08737
Ματθαιου
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
3
Β
K
-110
63%
2
2
7
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
-2
Β
K
200
100%
2
2
8
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
+1
Α
9
450
100%
2
2
9
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3
-1
Α
2
-100
63%
3
6
22
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
3
-3
Β
K
-150
0%
3
6
23
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
5
-1
Δ
K
100
88%
3
6
24
01752
Φωκιαλη
Sokol
12248
Sokol
3
Ν
T
140
88%
4
3
16
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
4
+1
Ν
Q
-450
63%
4
3
17
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
4
-2
Α
6
-100
0%
4
3
18
01749
Στεφανης
Σιματη
02510
Σιματη
4
Ν
K
-130
13%
5
6
4
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
2
+1
Δ
J
140
88%
5
6
5
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
2ΧΑ+2
Δ
4
180
50%
5
6
6
08738
Μπονιατη
Σταυρη
08351
Σταυρη
4
-1
Ν
5
50
100%
6
4
1
09265
Τσετσερη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
1
+1
Ν
A
-110
50%
6
4
2
09265
Τσετσερη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
1ΧΑ+1
Δ
7
120
25%
6
4
3
09265
Τσετσερη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3
Α
T
140
75%
8
5
10
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
3
+2
Β
K
150
75%
8
5
11
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
3ΧΑ
Ν
5
400
0%
8
5
12
02745
Φιλιππου
Πετριδης
01747
Πετριδης
6ΧΑ-2
Ν
6
-200
13%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά