Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
104248
Ζεύγη open Τετάρτης D3
Κάρτα ζεύγους 4: ΚΑΖΑΣ - ΠΛΙΓΚΟΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
6
11
06968
Παυλους
Στεργαλλας
11391
Στεργαλλας
3
*-3
Α
J
-500
0%
1
6
12
06968
Παυλους
Στεργαλλας
11391
Στεργαλλας
3ΧΑ+1
Β
6
-630
50%
2
4
9
10993
Ζαφειρης
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
5
*-2
Ν
3
-300
0%
2
4
10
10993
Ζαφειρης
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
+1
Ν
J
150
100%
4
1
7
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3
-1
Ν
K
100
80%
4
1
8
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3ΧΑ+1
Δ
3
430
60%
5
3
13
02737
Καρακατσανης
Λεριας
03057
Λεριας
5
-1
Β
T
100
80%
5
3
14
02737
Καρακατσανης
Λεριας
03057
Λεριας
4
*
Β
J
-590
0%
6
3
15
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3
Α
K
-140
10%
6
3
16
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2
Ν
A
110
10%
7
4
19
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
4ΧΑ+1
Α
6
660
80%
7
4
20
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
5
*
Β
Q
-750
0%
8
5
23
10992
Τσακαλος
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
2
+1
Ν
7
-140
60%
8
5
24
10992
Τσακαλος
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
2
Ν
A
-110
60%
9
6
3
09265
Τσετσερη
Φυσικα
06488
Φυσικα
3
+1
Ν
Q
170
60%
9
6
4
09265
Τσετσερη
Φυσικα
06488
Φυσικα
4
-1
Ν
6
-100
40%
10
2
21
08350
Τσελεπης
Φοιτος
08349
Φοιτος
5
*-3
Δ
A
-500
60%
10
2
22
08350
Τσελεπης
Φοιτος
08349
Φοιτος
3
*
Α
A
730
100%
11
5
5
08354
Μακεστας
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
2ΧΑ
Α
3
-120
40%
11
5
6
08354
Μακεστας
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
3ΧΑ-1
Β
3
-50
20%
12
2
1
02472
Τσαβαλος
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
-1
Ν
3
-50
20%
12
2
2
02472
Τσαβαλος
Βρουχος
02736
Βρουχος
7
Ν
A
2210
100%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά