Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
104248
Ζεύγη open Τετάρτης D3
Κάρτα ζεύγους 3: ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ - ΛΕΡΙΑΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
4
7
12246
Κασσανης
Ποπορος
01731
Ποπορος
3ΧΑ*-1
Α
8
200
100%
1
4
8
12246
Κασσανης
Ποπορος
01731
Ποπορος
3ΧΑ-1
Α
3
50
90%
3
1
5
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
3ΧΑ-2
Α
7
-100
0%
3
1
6
02510
Σιματη
Χατζησαββα
08347
Χατζησαββα
2ΧΑ
Β
2
-120
30%
4
3
11
08350
Τσελεπης
Φοιτος
08349
Φοιτος
4
*-3
Ν
J
500
80%
4
3
12
08350
Τσελεπης
Φοιτος
08349
Φοιτος
3ΧΑ+1
Β
6
-630
50%
5
3
13
06967
Καζας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
5
-1
Β
T
-100
20%
5
3
14
06967
Καζας
Πλιγκος
10293
Πλιγκος
4
*
Β
J
590
100%
6
4
17
06968
Παυλους
Στεργαλλας
11391
Στεργαλλας
3
Β
T
-110
80%
6
4
18
06968
Παυλους
Στεργαλλας
11391
Στεργαλλας
3ΧΑ-1
Δ
3
-50
0%
7
5
21
09265
Τσετσερη
Φυσικα
06488
Φυσικα
4
Β
T
-620
20%
7
5
22
09265
Τσετσερη
Φυσικα
06488
Φυσικα
3
Α
A
140
60%
8
6
1
10993
Ζαφειρης
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
4
-1
Β
Q
-50
20%
8
6
2
10993
Ζαφειρης
Σβιγγος
02738
Σβιγγος
6
*-4
Α
T
800
40%
9
2
19
10992
Τσακαλος
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
4
-1
Α
K
-100
50%
9
2
20
10992
Τσακαλος
Χαλικιας
09901
Χαλικιας
3
+1
Β
Q
-130
80%
10
5
3
02472
Τσαβαλος
Βρουχος
02736
Βρουχος
3
+1
Β
2
170
60%
10
5
4
02472
Τσαβαλος
Βρουχος
02736
Βρουχος
4
-1
Β
K
-100
40%
11
2
23
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2
+1
Β
7
140
40%
11
2
24
04571
Τσιμπιδακη
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
-1
Β
A
-50
10%
12
6
9
08354
Μακεστας
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
4
*-2
Δ
A
-500
0%
12
6
10
08354
Μακεστας
Παλογιαννιδης
06484
Παλογιαννιδης
4
-1
Α
K
-100
50%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά