Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
104156
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ D2 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ
Κάρτα ζεύγους 27: ΡΑΜΟΣ - ΤΣΑΒΑΡΗ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
7
22
01750
Σιματης
Καταξενος
04912
Καταξενος
3ΧΑ
Α
2
600
67%
1
7
23
01750
Σιματης
Καταξενος
04912
Καταξενος
4
+1
Β
4
-650
67%
1
7
24
01750
Σιματης
Καταξενος
04912
Καταξενος
6
*-1
Β
5
100
100%
3
1
7
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
2
-1
Δ
7
-100
67%
3
1
8
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
4
*-1
Δ
A
-100
92%
3
1
9
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
3
*-3
Δ
A
-800
0%
4
2
13
02736
Βρουχος
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
4
Ν
A
-620
0%
4
2
14
02736
Βρουχος
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
4
-1
Δ
2
-50
0%
4
2
15
02736
Βρουχος
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
1ΧΑ+1
Ν
5
-120
33%
5
3
19
00292
Δανελλακης
Γιαλλουσης
04551
Γιαλλουσης
5
*-1
Α
9
-200
100%
5
3
20
00292
Δανελλακης
Γιαλλουσης
04551
Γιαλλουσης
4
+1
Α
9
650
83%
5
3
21
00292
Δανελλακης
Γιαλλουσης
04551
Γιαλλουσης
2ΧΑ-4
Α
Q
-200
17%
6
4
1
01747
Πετριδης
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
-1
Β
8
50
58%
6
4
2
01747
Πετριδης
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
Α
K
420
100%
6
4
3
01747
Πετριδης
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
3ΧΑ+1
Β
2
-430
50%
7
5
10
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
6
Δ
5
1430
75%
7
5
11
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
5
-1
Β
4
50
33%
7
5
12
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3ΧΑ+3
Δ
4
490
100%
8
6
16
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
3ΧΑ+2
Β
4
460
83%
8
6
17
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
4
-1
Α
T
50
50%
8
6
18
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
4
-2
Α
J
100
100%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά