Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
104156
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ D2 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ
Κάρτα ζεύγους 25: ΚΟΛΙΑΗ - ΚΟΛΙΑΗΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
5
16
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
Ν
9
-420
67%
1
5
17
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
4
-2
Α
K
-100
17%
1
5
18
03484
Τυραδελλη
Τσαβαλος
02472
Τσαβαλος
3
Δ
K
140
83%
2
6
22
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
3ΧΑ+1
Α
3
630
100%
2
6
23
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
4
+1
Β
K
-650
67%
2
6
24
02445
Γιακλος
Ζερβος
02735
Ζερβος
4
Β
6
-420
25%
3
7
4
01750
Σιματης
Καταξενος
04912
Καταξενος
3ΧΑ
Δ
7
600
67%
3
7
5
01750
Σιματης
Καταξενος
04912
Καταξενος
2
Ν
K
-110
50%
3
7
6
01750
Σιματης
Καταξενος
04912
Καταξενος
2ΧΑ-3
Β
5
150
83%
5
1
13
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
4
-2
Ν
A
200
100%
5
1
14
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
4
-1
Β
7
50
42%
5
1
15
02256
Καβαλακης
Ραμος
01745
Ραμος
1ΧΑ+1
Ν
6
-120
33%
6
2
19
02736
Βρουχος
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
4
+1
Ν
T
-450
25%
6
2
20
02736
Βρουχος
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
4
Α
6
620
42%
6
2
21
02736
Βρουχος
Καρακατσανης
02737
Καρακατσανης
3ΧΑ-1
Α
T
-50
75%
7
3
1
00292
Δανελλακης
Γιαλλουσης
04551
Γιαλλουσης
4
-1
Β
8
50
58%
7
3
2
00292
Δανελλακης
Γιαλλουσης
04551
Γιαλλουσης
4
-1
Α
4
-50
33%
7
3
3
00292
Δανελλακης
Γιαλλουσης
04551
Γιαλλουσης
5
Ν
A
-400
83%
8
4
7
01747
Πετριδης
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
2
-2
Α
2
200
75%
8
4
8
01747
Πετριδης
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
*-2
Δ
A
300
67%
8
4
9
01747
Πετριδης
Δουλγερη
03485
Δουλγερη
4
+1
Β
A
450
50%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά