Το Μπριτζ
Η Ομοσπονδία
Σωματεία
Αθλητές
Αρχεία
Επικοινωνία
Αγωνες
Αποτελέσματα
Ταυτόχρονα
Διοργανώσεις
Κύπελλο ΕΟΜ
Κύπελλο Ανελλιπούς Παρουσίας
Βαθμοί Προεθνικής
Αγωνιστικό Ημερολόγιο
Νεα
Ανακοινώσεις ΕΟΜ
Ανακοινώσεις Ομίλων
Διεθνή νέα
Περιοδικό
Εκπαιδευση
Αρχάριοι
Προχωρημένοι
Δάσκαλοι
Διαιτητές
Media
Φωτογραφίες
Video
Φεστιβάλ Μπριτζ Κύπρου
{ $refs.athlete.focus(); });" class="cursor-pointer inline h-[8vw] max-h-8 fill-h-green hover:fill-h-green-light" viewBox="0 0 80 80" alt="φίλτρο" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg">
»
Αγώνες
/
Αποτελέσματα
/
Ο.Α.Μ.Ρ.
/
104156
ΖΕΥΓΗ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΟΠΕΝ D2 ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ
Κάρτα ζεύγους 1: ΚΑΒΑΛΑΚΗΣ - ΡΑΜΟΣ
Γ
Τ
Δ
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Αντίπαλοι
Συμ
Συμβόλαιο
Ε
Α
Αντάμ
Σ
Σκορ
Π
Ποσοστό
1
1
1
06967
Καζας
Ταουλας
11839
Ταουλας
4
*-4
Α
9
800
100%
1
1
2
06967
Καζας
Ταουλας
11839
Ταουλας
4
-1
Α
K
50
67%
1
1
3
06967
Καζας
Ταουλας
11839
Ταουλας
3ΧΑ+2
Β
Q
460
92%
2
1
4
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
2
-1
Ν
Q
-100
75%
2
1
5
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
1ΧΑ*-2
Α
Q
300
83%
2
1
6
12248
Sokol
Φωκιαλη
01752
Φωκιαλη
3
Α
J
-110
50%
3
1
7
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
2
-1
Δ
7
100
33%
3
1
8
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
4
*-1
Δ
A
100
8%
3
1
9
09903
Ραμος
Τσαβαρη
07561
Τσαβαρη
3
*-3
Δ
A
800
100%
4
1
10
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
6
Δ
T
-1430
25%
4
1
11
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
5
-1
Β
7
-50
67%
4
1
12
04253
Παπαεμμανουηλ
Παληγιαννης
03673
Παληγιαννης
3ΧΑ+2
Δ
6
-460
42%
5
1
13
02882
Κολιαη
Κολιαης
02883
Κολιαης
4
-2
Ν
A
-200
0%
5
1
14
02882
Κολιαη
Κολιαης
02883
Κολιαης
4
-1
Β
7
-50
58%
5
1
15
02882
Κολιαη
Κολιαης
02883
Κολιαης
1ΧΑ+1
Ν
6
120
67%
6
1
16
07121
Κωστογλου
Σανσογλου
10604
Σανσογλου
4
Ν
T
420
33%
6
1
17
07121
Κωστογλου
Σανσογλου
10604
Σανσογλου
3ΧΑ
Δ
K
-400
17%
6
1
18
07121
Κωστογλου
Σανσογλου
10604
Σανσογλου
4
-1
Δ
K
50
67%
7
1
19
08350
Τσελεπης
Βεργη
08743
Βεργη
5
*
Ν
7
650
100%
7
1
20
08350
Τσελεπης
Βεργη
08743
Βεργη
4
+1
Δ
5
-650
17%
7
1
21
08350
Τσελεπης
Βεργη
08743
Βεργη
3
*
Ν
6
670
100%
8
1
22
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
3ΧΑ-3
Α
2
300
100%
8
1
23
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
4
+2
Β
T
680
83%
8
1
24
03107
Κουτσακης
Κασσανης
12246
Κασσανης
6
-1
Β
6
-50
25%
Αναζήτηση ημερίδων
Κλείσιμο διαλόγου
Αθλητής:
Σωματείο:
Α.Α.Α.
Α.Ε.Π.Μ.Α.
Α.Κ.Α.Μ.
Α.Μ.Α.
Α.Μ.Ι.
Α.Μ.Ωρ
Α.Ο.Α.Φ.
Α.Ο.Β.
Α.Ο.Μ.
Α.Ο.Μ.Β.
Α.Ο.Μ.Κ.
Α.Ο.Μ.Μ.
Α.Ο.Μ.Ν.Σ.
Α.Ο.Μ.Σ.
Α.Ο.Μ.Χ.
Α.Ο.Μ.Ψ.
Α.Ο.Τ.
Α.Ο.Τ.Π.
Α.Σ.Α.Ε.
Α.Σ.Ν.Β.
Α.Σ.Π.
Αγ.Παρ.
Άμιλλα
Άνδρος
Αρκ.Ο.Α.Μ.
Αστέρας
Γαλαξίας
Δ.Ο.Μ.
ΔΗΜ Α.Ο.Μ.
Δήμητρα
Διόνυσος
Δρυάδες
Ε.Ο.Μ.
ΕΔΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Έσπερος
Εστία
Ζευς
Θέσπις
Θρακ.Ο.Μ.
Θρίαμβος
Ι.Ο.Θ.
Ι.Ο.Πο.Ρ.
Ίκαρος
ΙΩΝ
Κ.Α.Σ.
Κ.Ε.Δ.Α.
Κ.Ο.Α.Μ.
Κ.Ο.Μ.Κ.
Κ.Ο.Π.Α.
Καβάλα
Κεφ.Ο.Μ.
Λ.Α.Μ.Θ.
Λ.Ε.
Λατώ
Μ.Σ.Α.Κ.
Μελίσσια
Μπ.Ο.Κα.
Νίκη
Ο.Α.Α.
Ο.Α.Μ.Α.
Ο.Α.Μ.Β.
Ο.Α.Μ.Η.
Ο.Α.Μ.Θ.
Ο.Α.Μ.Κ.
Ο.Α.Μ.Κη.
Ο.Α.Μ.Λ.
Ο.Α.Μ.Λ.Ε.
Ο.Α.Μ.Νικ.
Ο.Α.Μ.Ξ.
Ο.Α.Μ.Πει.
Ο.Α.Μ.Ρ.
Ο.Α.Μ.Σ.
Ο.Α.Μ.Χ.
Ο.Α.Μ.Χν.
Ο.Μ.Α.
Ο.Μ.Η.
Ο.Μ.Π.Ρα.
Ο.Π.Α.Ξ.Ε.
Ο.Π.Α.Φ.
Ο.Π.Α.Χ.
Όαση
Όλυμπος
Π.Ε.Σ.Τ.Α.
Π.Λ.Η.
Π.Ο.Α.Μ.
ΠΑΣ Λαμία
Πο.Μο.Κε.Σ
Πτολεμαίος
Ρ.Ο.Μ.
Σ.Α.Μ.Κέας
Σ.Α.Μ.Ο.Σ.
Σ.Α.Μ.Π.Α.
Σ.Α.Τ.
Σ.Α.Τ.Ο.Κ.
Σ.Λ.Α.Μ.
Σ.Λε.Μ.Β.
Σφιγξ
ΤΑΜΠΛΟΤΕΘ
Φίλανδρος
Χ.Ο.Α.Μ.
Χ.Ο.Μ.
Α.Μ.Α.Σ.:
Ημερομηνία:
Ημέρα:
Δευτέρα
Τρίτη
Τετάρτη
Πέμπτη
Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
Βαθμίδα:
1η βαθμίδα
2η βαθμίδα
3η βαθμίδα
4η βαθμίδα
5η βαθμίδα
6η βαθμίδα
Τύπος:
Ατομικός
Ζεύγη
Ομάδες
Πανελλήνιο:
No
Ναι
Προκριματικός
Ημιτελικός
Τελικός
Αγώνας επιλογής Εθνικών Ομάδων
Περιφερειακό
Φεστιβάλ
Εντάξει
Επαναφορά